Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FLASH GORDON BALLY PALI BEZPIECZNIK ZASILACZA
#1
W/W tytuł pali bezpiczecznik po stronie uzwojenia pierwotnego.

Czy kondensatory umiejscowione w filtrze przeciwzakłóceniowym mogą mieć na to wpływ?
Odpowiedz
#2
Zwarte kondensatory w filtrze lub zwarte uzwojenie pierwotne transformatora, zwarcie na wyjsciu trafo wtórne, przewijanko lub zakup drugiego sprawnego stawiam na uzwojenie pietwotne.
Flippery,Arcade,Amiga,Nintendo,Commodore,Atari, all RETRO GAMES
Odpowiedz
#3
A ja bym sugerował odpięcie wszystkich złączek po stronie wtórnej i sprawdzenie, czy wciąż pali bezpiecznik. Dopiero serwowałbym wyrok.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#4
Trafo spalone uzwojenie pierwotne jest w trakcie"przewijania". Pracujemy nad karkasem bowiem w orginale uzwojenia nawinięto na kartonie. temat do zamknięcia dzięki za podpowiedzi
Odpowiedz
#5
Szacun za przewijanie ja kupilbym drugi nie miałbym cierpliwości. Powodzenia :-D
Flippery,Arcade,Amiga,Nintendo,Commodore,Atari, all RETRO GAMES
Odpowiedz
#6
dioda2000 napisał(a):Szacun za przewijanie ja kupilbym drugi nie miałbym cierpliwości. Powodzenia :-D


Niestety ten model trafo już niedostępny w zakupie

http://www.actionpinball.com/parts.php?item=E-122-142.

Trafo już raz było przewijane ale podejrzewamy,że karkas wykonany z tektury nie sprawdził się (trafo padło po krótkim czasie eksploatacji).Obecnie robimy solidniejszy karkas i zabawa w nawijanie jeszcze raz ale praktyka czyni mistrza :-P
Odpowiedz
#7
leszek golon napisał(a):
dioda2000 napisał(a):Szacun za przewijanie ja kupilbym drugi nie miałbym cierpliwości. Powodzenia :-D


Niestety ten model trafo już niedostępny w zakupie

http://www.actionpinball.com/parts.php?item=E-122-142.

Trafo już raz było przewijane ale podejrzewamy,że karkas wykonany z tektury nie sprawdził się (trafo padło po krótkim czasie eksploatacji).Obecnie robimy solidniejszy karkas i zabawa w nawijanie jeszcze raz ale praktyka czyni mistrza :-P
Pewnie że tak, ja do swojego projektu użyłem trafo od DataEast ważne aby napięcia się zgadzaly i wydajność pradowa i nie musi być oryginalny, ale to już zależy od właściciela, trzymam kciuki.
Flippery,Arcade,Amiga,Nintendo,Commodore,Atari, all RETRO GAMES
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości