Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa własnego Custom Flipper DIY by dioda2000
#91
dioda2000 napisał(a):
bms napisał(a):Ok, czyli potrafisz stworzyć "układ nerwowy" flippera od podstaw (rewelacja). Co zrobisz z tym potencjałem? Będziesz szlifował aktualny stół, czy docelowo chcesz zrobić coś autorskiego?

Witam, na pewno będę rozwijał projekt na razie na tym playfieldzie zostały jeszcze LED-y do zaprogramowania i podłączenie GI może dołożę SPINNER i zmienię wyświetlacz który będzie miał więcej segmentów to będę mógł poszaleć z punktacją, nie wiem co w przyszłości jeszcze wymyślę czy stworzę coś nowego czas pokaże, dodałem już wyświetlanie którą kulą gramy, dla zainteresowanych i ciekawych to program już zajmuje 24 strony A4 10% pamięci FLASH :roll: zastanawiam się na połączeniem ARDUINO z RASPBERRY PI i wyświetlacza LCD do wyświetlania animacji/filmików podczas gry ponieważ na RASPBERRY mam zrobiony sketch do wyświetlania filmów przyciskiem ale najpierw ukończę oświetlenie. Zainstalowałem wyświetlacz MATRIX 8x96 MAX7219 trwają testy działania jak narazie jest dobrze.

mega odjazd Smile gratuluję i zarazem zazdroszczę umiejętności.
Odpowiedz
#92
Aktualny filmik w pierwszym poście z wyświetlaczem MATRIX oraz działanie GI i wybijakiem między flipperami tzw. KICKBACK przy okazji flipperek umyty i wyczyszczony ;-) . :-D
Odpowiedz
#93
thugnigga napisał(a):
dioda2000 napisał(a):
bms napisał(a):Ok, czyli potrafisz stworzyć "układ nerwowy" flippera od podstaw (rewelacja). Co zrobisz z tym potencjałem? Będziesz szlifował aktualny stół, czy docelowo chcesz zrobić coś autorskiego?

Witam, na pewno będę rozwijał projekt na razie na tym playfieldzie zostały jeszcze LED-y do zaprogramowania i podłączenie GI może dołożę SPINNER i zmienię wyświetlacz który będzie miał więcej segmentów to będę mógł poszaleć z punktacją, nie wiem co w przyszłości jeszcze wymyślę czy stworzę coś nowego czas pokaże, dodałem już wyświetlanie którą kulą gramy, dla zainteresowanych i ciekawych to program już zajmuje 24 strony A4 10% pamięci FLASH :roll: zastanawiam się na połączeniem ARDUINO z RASPBERRY PI i wyświetlacza LCD do wyświetlania animacji/filmików podczas gry ponieważ na RASPBERRY mam zrobiony sketch do wyświetlania filmów przyciskiem ale najpierw ukończę oświetlenie. Zainstalowałem wyświetlacz MATRIX 8x96 MAX7219 trwają testy działania jak narazie jest dobrze.

mega odjazd Smile gratuluję i zarazem zazdroszczę umiejętności.

Dziękuję pozdrawiam :lol:
Odpowiedz
#94
Super. Moje gratulacje. Udało się z tym wyświetlaczem. Brawo.

Poza tematem:
@Jarnie - jednak niemożliwe stało się możliwe i to na trzeźwo.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#95
Jaro napisał(a):Super. Moje gratulacje. Udało się z tym wyświetlaczem. Brawo.

Poza tematem:
@Jarnie - jednak niemożliwe stało się możliwe i to na trzeźwo.

Ano się udało myślałem że nie ogarnę ponieważ musiałem sporo się namęczyć żeby go zaimplementować programowo.
Dziękuję za sugestię. :lol:
Odpowiedz
#96
Jaro napisał(a):Super. Moje gratulacje. Udało się z tym wyświetlaczem. Brawo.

Poza tematem:
@Jarnie - jednak niemożliwe stało się możliwe i to na trzeźwo.

Ło matko... aleś Ty pamiętliwy 😱
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#97
Powoli zbliżam się ku końcowi w pierwszym poście filmik demonstracja oświetlenia LED gdy flipper jest nieużywany. :lol:
Odpowiedz
#98
dioda2000 napisał(a):Powoli zbliżam się ku końcowi w pierwszym poście filmik demonstracja oświetlenia LED gdy flipper jest nieużywany. :lol:

Ładna "dyskoteka" :mrgreen: Gratulacje :!:
Odpowiedz
#99
leszek golon napisał(a):
dioda2000 napisał(a):Powoli zbliżam się ku końcowi w pierwszym poście filmik demonstracja oświetlenia LED gdy flipper jest nieużywany. :lol:

Ładna "dyskoteka" :mrgreen: Gratulacje :!:

Dziękuję wkrótce opiszę zasady i fabułę gry, ale jeszcze zostało trochę LED-ów do zaprogramowania oraz testy które jak na razie wypadły OK. Proszę co jakiś czas obserwować pierwszy post tam aktualizuję zmiany.
Pozdrawiam :-D :-D :-D
Odpowiedz
Uaktualniłem filmik już z działającym oświetleniem ;-)
Odpowiedz
Dodałem filmik w którym omówiłem zasady działania flippera Smile pozdrawiam
Odpowiedz
Jak na razie flipper przeszedł hard test na Pilkonie 2018 bez żadnych problemów i zwiech więc teraz zajmę się programowaniem opcji na 4 graczy oraz zapis tabeli 4 wyników HIGH SCORE jeżeli ktoś ma na zbyciu spinner chętnie kupię i zamontuję do w/w flippera. :-D
Odpowiedz
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LCuImMxxgeg&[/youtube]
Nie widziałem nigdzie na forum tego, więc wrzucam Wink
Odpowiedz
Szacuken!
Odpowiedz
....i się kurde udało ja piernicze :lol:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości