Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TZ wyrzutnia ball lock
#1
Panowie, od jakiegoś czasu mam problem w moim TZ z mechanizmem wyrzucającym kulkę z blokady piłki do multiballa. Piłka wlatuje, switch wykrywa, ale cewka ma za mało siły aby wyrzucić bilę. Na początku myślałem, że pada cewka. Wymieniłem, nic. Potem myślałem, że może jakaś wada mechaniczna. Wyjąłem cały zespół, wymieniłem rękaw od cewki, sprawdziłem czy nie ma jakichś ciasności. Nadal nic, piłka nie dostaje wystarczającego kopa aby wylecieć do prawego lane'a. Jakieś pomysły co dalej? Zmierzyć napięcie na kablu?
Odpowiedz
#2
Siedziałem nad tym sporo, nie chce mi się pisać elaboratu.
Najlepszy fix to zamiana cewki 27-1200 na typ 26-1200.
Jest ciut mocniejsza i o jakiś 1mm większa ale da się zamontować.
Na pinside był kiedyś taki temat, mam tak właśnie zrobione i po temacie.
Odpowiedz
#3
Ten temat na PinSide to chyba nawet był mój :lol: Dobra, w takim razie spróbuje. A nie ma lichwy z poborem prądu?
Odpowiedz
#4
26-1200 masz w bamperach, to jest ten sam układ low power, sterowanie jest identyczne, nic się nie stanie.
Odpowiedz
#5
Pozwolę sobie jeszcze spytać czy nikt nie ma może takiej cewki na sprzedaż z naszego towarzystwa? Następne zamówienie ze sklepu zrobię dopiero jak rozpiszę części do Addamsów, a chętnie bym sobie popykał na TZ (nawet w Pinball Station nie mogę sobie pograć :evil: ).
Odpowiedz
#6
Poszukam i dam znać.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#7
dzięki dzięki, czekam na info ;-)
Odpowiedz
#8
Mam :-D
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości