Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyciski serwisowe - podlaczenie
#16
Zdarza się, że przycisk nie działa tzn nie ma przejścia po naciśnięciu. Miernik Ci pomoże.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#17
Pinball Wizard napisał(a):Zdarza się, że przycisk nie działa tzn nie ma przejścia po naciśnięciu. Miernik Ci pomoże.

w teście switchy minus jest cały czas włączony (kwadracik się świeci)
Odpowiedz
#18
Może wykaż choć odrobinę własnej inicjatywy przecież masz już pełen komplet podpowiedzi. Zameczysz nam zaraz Wizarda i kto wtedy będzie rozwiązywał trudniejsze problemy?
Odpowiedz
#19
pizmakus napisał(a):Może wykaż choć odrobinę własnej inicjatywy przecież masz już pełen komplet podpowiedzi. Zameczysz nam zaraz Wizarda i kto wtedy będzie rozwiązywał trudniejsze problemy?

to jest najtrudniejszy problem! trudniejszych nie ma!! Wink

wiem wiem głupio mi zadawać tyle pytań ale po prostu nie mam innego wyjścia z różnych powodów chciałbym to naprawić sam. A jak już wspominałem do niedawna nie wiedziałem o flipkach nic a teraz biegam z miernikiem Wink (o miernikach tez nic nie wiedziałem - a teraz nawet coś umiem pomierzyć Smile)

także jestem mega wdzięczny za dotychczasową pomoc.
Odpowiedz
#20
pizmakus napisał(a):Może wykaż choć odrobinę własnej inicjatywy przecież masz już pełen komplet podpowiedzi. Zameczysz nam zaraz Wizarda i kto wtedy będzie rozwiązywał trudniejsze problemy?
Spoko, na PW leci faktura i nr konta :lol:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#21
Pinball Wizard napisał(a):
pizmakus napisał(a):Może wykaż choć odrobinę własnej inicjatywy przecież masz już pełen komplet podpowiedzi. Zameczysz nam zaraz Wizarda i kto wtedy będzie rozwiązywał trudniejsze problemy?
Spoko, na PW leci faktura i nr konta :lol:

o shit juz sie boje otwierać mailaSmile
Odpowiedz
#22
thugnigga napisał(a):A jak już wspominałem do niedawna nie wiedziałem o flipkach nic a teraz biegam z miernikiem Wink (o miernikach tez nic nie wiedziałem - a teraz nawet coś umiem pomierzyć Smile)

...strach pomyśleć co będzie pojutrze Confusedhock:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#23
Jarnie napisał(a):
thugnigga napisał(a):A jak już wspominałem do niedawna nie wiedziałem o flipkach nic a teraz biegam z miernikiem Wink (o miernikach tez nic nie wiedziałem - a teraz nawet coś umiem pomierzyć Smile)

...strach pomyśleć co będzie pojutrze Confusedhock:

Ej ! Bez złośliwości Smile
Odpowiedz
#24
Chyba za mało ciekawy temat...Dużo pisaniny o prostych sprawach.
mizet102
Odpowiedz
#25
Nie każdy jest ekspertem. Ale każdy może się nim stać. O ile umie przyswajać wiedzę i wyciągać wnioski. Samodzielność też jest przydatna.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#26
Pomóżcie Smile
Wydaje mi się że przestała świecić część żarówek w backboxie

https://youtu.be/qAVQXkSYjok tak to wygląda.

Co może być tego przyczyną?
Wszystko inne działa

Z góry dziękuję Smile
Odpowiedz
#27
Bezpiecznik lub nadpalona wtyczka J120,121.
Odpowiedz
#28
Sprawdź połączenie przewodów i gniazda G.I.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#29
York napisał(a):Bezpiecznik lub nadpalona wtyczka J120,121.

Już działa. Dzięki za szybką odpowiedź.

A teraz pytanie za 100 punktów Smile dlaczego minus w service buttonach mi ostatnio działał (mimo że nic nie robiłem przy nim oprócz odlutowania zbędnych przewodów) a teraz znowu nie działa ?Smile Złamany przewód?
Odpowiedz
#30
Zaśniedziałe złącze Direct Switches na CPU? Każesz zgadywać...
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości