Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indy - WTF is this ?:)
#1
Czy tylko mi to wygląda na jakąś lipną robotkę? Czy ktos mi może powiedziec co tutaj sie dzieje i jakie to ma konsekwencje dla gry?

http://i64.tinypic.com/ncb22o.jpg


[Obrazek: ncb22o.jpg]
Odpowiedz
#2
Te zworki ustawiają wersję językową gry - mowa o napisach na wyświetlaczu. Pogoogluj, znajdziesz opisy.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#3
Pinball Wizard napisał(a):Te zworki ustawiają wersję językową gry - mowa o napisach na wyświetlaczu. Pogoogluj, znajdziesz opisy.

ok czyli nie trzeba tego naprawiac Smile

OK a pytanie bonusowe - baterie były PODOBNO wymieniane (dzis wpakuje nowe swoje i zobaczę) ale po kazdym wyłączeniu i włączeniu - wszystko się resetuje - tak jakby baterie nie podtrzymywały pamięci. Czy to wina baterii/gniazda na baterie czy moze cos powazniejszego ?Smile
Odpowiedz
#4
Te baterie są właśnie po to, by podtrzymywać pamięć. Nie mają żadnego innego zadania. Aby pamięć się nie resetowała wymieniaj baterie na włączonej maszynie. To jest całkowicie bezpieczne, o ile nie robisz tego za pomocą przecinaka :-P
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#5
Pinball Wizard napisał(a):Te baterie są właśnie po to, by podtrzymywać pamięć. Nie mają żadnego innego zadania. Aby pamięć się nie resetowała wymieniaj baterie na włączonej maszynie. To jest całkowicie bezpieczne, o ile nie robisz tego za pomocą przecinaka :-P

no wlasnie.. PODOBNO były wymienione ale niestety nie trzyma ustawień. dobra dziś kupie nowe i spróbuje wymienic. dziwna sprawa :/
thnx
Odpowiedz
#6
A może baterie były wymienione, ale koszyk ma już tak skorodowane styki, że nie łączy. Warto na wyłączonej maszynie z wsadzonymi bateriami sprawdzić napięcie na płytce CPU. pomiar napięcia między masą a którąś (dowolną) z końcówek diody D2 (po prawej stronie płytki).
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#7
chyba sie udało - włozyłem nowe przy włączonym sprzęcie i po resecie się zachowały ustawienia. mam nadzieje ze nie jednorazowo.

dzięki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości