Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Czechy] Terra Technica (Jukebox Pinball & Time Travel)
#1
Zapraszam do największego w Europie muzeum flipperów, szaf grających,gier wideo ,konsol , symulatorów itp.
Obszar 8500 m kw ,piękne , wyjątkowe eksponaty których nie zobaczycie nigdzie indziej.
Właściciel mój kolega Gunter Freinberger Austriak jest osobą która zgromadziła niesamowitą kolekcję gier video ,flipperów ,szaf grających ,pojazdów typu Batmobile , clasic amerykan cars , video arcade i wiele wiele innych ciekawostek z okresu lat 40 do współczesnośći.
700 szaf grających ,setki Video gier. i 250 flipperów w tym parę moich perełek sprzedanych PinDigi bo tak go wszyscy nazywają.
Link do filmu z otwarcia : https://www.youtube.com/watch?v=ahBv9HBWuUI
Zapraszam tego jeszcze nie było.
Odpowiedz
#2
Zapomniałeś napisać że to to http://www.terratechnica.info i ze mieści się na granicy Czech z Austrią
Odpowiedz
#3
Wszedłem na ich stronę, niesamowite miejsce. W sumie nie aż tak bardzo daleko - trzeba się kiedyś wybrać Smile

Wydzieliłem temat i przeniosłem (przynajmniej na razie) do tego działu.
Odpowiedz
#4
Z istotnych info to wjazd 15euro, za to mamy 2 gry -2tokeny.
Można dokupić 70 tokenów za 50euro w automacie.
Takie muzeum/salon
Odpowiedz
#5
Nie zapomniałem - adres strony jest na początku filmu tak jak adres jest na stronie.
Odpowiedz
#6
oizdob napisał(a):Nie zapomniałem - adres strony jest na początku filmu tak jak adres jest na stronie.
filmu który jest po niemiecku i od razu go przewinalem bo po co mam słuchać nieznajomego jerzyku Tongue
Odpowiedz
#7
thomy napisał(a):Z istotnych info to wjazd 15euro, za to mamy 2 gry -2tokeny.
Można dokupić 70 tokenów za 50euro w automacie.
Takie muzeum/salon
Czyli - jak dobrze liczę - trzeba wydać 280 PLN aby zagrać 72 razy, a więc prawie 4 PLN za grę.
Berud napisał(a):[ filmu który jest po niemiecku
Strona tez w większości po niemiecku. Niby menu angielskie ale dalsza treść już nie.
Odpowiedz
#8
NEX napisał(a):(...)
Berud napisał(a):[ filmu który jest po niemiecku
Strona tez w większości po niemiecku. Niby menu angielskie ale dalsza treść już nie.
no i stronę łatwo ogarnąć bo mogę zawsze sobie skopiować coś do przetłumaczenia albo na chybił trafił znaleźć to co mnie interesuje więc jest dużo bardziej przystępną formą niezależnie od bariery językowej, nie wiem czemu się czepiasz.
link by się przydał i nazwa też a nie każdy ma szukać w video.. później jak ktoś ma odnaleźć temat tego muzeum za jakiś czas? ma szukać linka do yt czy nazwy..
Odpowiedz
#9
Pewnie że można, choćby odpalić sobie stronę z tłumaczeniem jeśli... komuś się chce. Generalnie natomiast jeśli menu jest ang to wypadałoby aby treść tez była ang. Zakładam że dopiero tworzą stronę a gdy skończą - wszystko będzie bardziej przystępne.
Berud napisał(a):link by się przydał i nazwa też a nie każdy ma szukać w video.. później jak ktoś ma odnaleźć temat tego muzeum za jakiś czas? ma szukać linka do yt czy nazwy..
Nie schizuj, pełna nazwa była podana w tytule filmu na YT.
Odpowiedz
#10
no właśnie o to mi chodzi, że za jakiś czas nie będę pamiętał w którym materiale to było, a łatwiej by było tutaj po prostu nazwę znaleźć..

z reszta tak jak piszesz drogo.
Odpowiedz
#11
Nie wiem cy zauważyłeś ale wydzielając posty umieściłem nazwę w tytule wątku.
Odpowiedz
#12
zauwazylem i chwala CI za to, ale widze sam jesteś troll!
Odpowiedz
#13
65 euro trochę drogo....
O co chodzi z tymi trollami...?!?
Odpowiedz
#14
Takie feature w Medieval Madness... 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#15
Rafał jak ktoś się nastawia tylko na flippery i chciałby tam pograć do pożygania to faktycznie drogo w..
Raz można skoczyć i obejrzeć choćby Batmobila czy te jukeboxy.
Dlatego trzeba doceniać nasze polskie oferty miejscówki i ceny za wjazd do nich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości