Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Idę na Flippery
#46
Ja dzisiaj wpadne. Pocwicze moze troche bo ostatnio na turnieju zdrowo przyburaczylem Smile
Odpowiedz
#47
pizmakus napisał(a):Ja dzisiaj wpadne. Pocwicze moze troche bo ostatnio na turnieju zdrowo przyburaczylem Smile
Wybierasz się dziś? To nie będziesz grał sam Wink
Odpowiedz
#48
Nie wiem czy maszyn wystarczy dla wszystkich. Wink
Odpowiedz
#49
Wczoraj byłem chwilkę w HK. Wklejam fotke z godzinami otwarcia - coby ktoś się (na przykład dziś) nie naciął Wink


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#50
Byłem w środę w HK. Stan maszyn po takim stanie trochę przeraża. Już czuć luzy na łapkach, rozbite flashery - podczas gry na Metallice - spadł flasher i się rozkruszył na playfieldzie - nie ma co się dziwić - maszyny naprawdę są grane i do tego służą, ale jeżeli macie kontakt z Dziadkiem to przekażcie mu, aby wymienił spalone żarówki i wyczyścił te maszyny - w ten sposób może je trochę podratować - często czytam o czyszczeniu na Pinside.com wśród osób, które żyją z flipperów (tak, w USA nadal dobrze zarabia się na flipperach - hity to WOZ>Metallica>Star Trek) i mówią, że w punkcie czyszczą maszyny min. raz na 2 tygodnie, i robią przeglądy.

Guzik Fire też zacina się w ST, ogólnie zajebiste miejsce ta Hula Kula - oblrzymie po prostu!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#51
Daniel, jak Ci się podoba, to wpadnij w niedzielę 27.04 na pierwszą kolejkę WLF. Maszyny będą ustawione na głównej sali, wtedy wrażenie jest jeszcze lepsze.
Odpowiedz
#52
No cóż - to typowy polski (i nie tylko) problem, ale rzeczywiście coś szybko...
Tak były grane czy takie wykonanie?
Odpowiedz
#53
Łukasz,

Przyjedź w niedzielę, to przekonasz się sam. Bo każdy powinien mieć własne zdanie, a nie tylko plotek słuchać.


Załączone pliki Miniatury
   
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#54
Jaro napisał(a):Łukasz,

Przyjedź w niedzielę, to przekonasz się sam. Bo każdy powinien mieć własne zdanie, a nie tylko plotek słuchać.

Jaro,
Się do HK wybierałem, ale się nie udało. OK OK, ale osąd Daniela mi się wydał dość wiarygodny i nie nacechowany złośliwością z przyczyn oczywistych, i tyle, tylko tyle.
pzdrrr
Odpowiedz
#55
Daniel porównujesz te Sterny do swoich własnych. Wiadomo że maszyny na których non stop ktoś gra nie będą w takim stanie jak podobne wiekowo maszyny z kolekcji prywatnej. Zwłaszcza tak dopieszczonej kolekcji jak Twoja.

Sterny stojące w HK to maszyny prawie nowe. Podczas ostatniego turnieju zdarzyła się jedna mała awaria (wypadłą żarówka). Nie muszę wspominać iż na niektórych innych turniejach rozgrywanych na starszych nie do końca sprawnych maszynach konieczna jest stała obecność non stop pracującego serwisanta - inaczej płowa maszyn nie dotrwałaby do finału.

Po prostu co nowe to nowe Smile

Warto wpaść do HK i zagrać na nówce, naprawdę Smile
Odpowiedz
#56
bracia i siostry!
uderzam zara do huli poświętować. ktoś chętny? dziś największą gratką będzie występ didżeja CEBULA (jedyne 15PLN -warto!). poza tym, jak zwykle, sakrament srebrnej kuli.
Odpowiedz
#57
podpisano
- aleksander
Odpowiedz
#58
No jasna sprawa, że nowe to nowe, ale chodzi o to, aby Dziadkowi podpowiedzieć, aby poczyścił je trochę i żeby służyły dłużej.

Taka ciekawostka, która mnie mega wkurza - ja po 400 grach złamałem Targeta w metallice swojej, a widzę, że ta PRO jest bardziej wytrzymała - to jest po prostu niesamowite, heh Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#59
Czy wiadomo już ile i jakich maszyn będzie 27.04?
Odpowiedz
#60
Squall napisał(a):No jasna sprawa, że nowe to nowe, ale chodzi o to, aby Dziadkowi podpowiedzieć, aby poczyścił je trochę i żeby służyły dłużej.
Powiadomiłem Smile
Squall napisał(a):Taka ciekawostka, która mnie mega wkurza - ja po 400 grach złamałem Targeta w metallice swojej, a widzę, że ta PRO jest bardziej wytrzymała - to jest po prostu niesamowite, heh Smile
Widać PRO przewidziana na cięższą służbę a więc i bardziej wytrzymała Wink
Anonymous napisał(a):Czy wiadomo już ile i jakich maszyn będzie 27.04?
ACDC, Metallica, ST, Avengers Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości