Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Idę na Flippery
Uwierz mi, że gdybym tylko mógł poświęcić dobę na to by Cię odwiedzić, to nie wahałbym się nawet sekundy. Niestety ledwo wygospodarowałem kilka godzin, więc możliwość wyboru jest dla mnie mocno ograniczona. Sad
Odpowiedz
dyleck napisał(a):Dzisiaj od 17 spontaniczne spotkanie u Pawła w Górze Kalwarii. Kto idzie?
Ja wpadne. Tradycyjnie sie spoznie :mrgreen:
Odpowiedz
xxyy50 napisał(a):a tymczasem w Warszawie, to są chyba tylko w Cudach Na Kiju i w tym miejscu obok. Mało! Jeszcze na imprezie Pixel Heaven było ich sporo, to pograłem. Ale poza tym to bieda.
Odpowiadam w innym wątku aby nie spamować w temacie poświęconym krakowskiemu Muzeum.

W Warszawie poza Cudami jest kilka miejsc (znajdziesz je w lokalizatorze). Czasem też (zwłaszcza w cieplejszej części roku) spotykamy się u Pawła w Górze Kalwarii i gramy cały dzień na kilkunastu maszynach (gdy zobaczysz info na forum - wpadaj śmiało). Niebawem (kwestia mniej więcej 2 miesięcy) w Warszawie ruszą regularne rozgrywki więc też można będzie pograć.

Takiej miejscówki jak w Krakowie na razie oczywiście nie ma ale perspektywy są. Aktualnie trwają poszukiwania lokalu. Jest duża szansa że jeszcze w tym roku takie miejsce powstanie Smile

Muzeum w Krakowie odwiedź koniecznie - to nie tylko duża ilość maszyn ale też mega fajny klimat.

Za 3 tygodnie (27 lutego) rozważ wypad do Lodzi na premierę najnowszych maszyn Stern (gdybyś się zdecydował daj znać a pewnie jakieś miejsce w aucie znajdzie się bez problemu)
Odpowiedz
Dopiero teraz zobaczyłem, że odpisałeś mi w tym wątku!

NEX napisał(a):Czasem też (zwłaszcza w cieplejszej części roku) spotykamy się u Pawła w Górze Kalwarii i gramy cały dzień na kilkunastu maszynach (gdy zobaczysz info na forum - wpadaj śmiało). Niebawem (kwestia mniej więcej 2 miesięcy) w Warszawie ruszą regularne rozgrywki więc też można będzie pograć.

Super info, do Góry Kalwarii bardzo chętnie wpadnę, jeśli przyjmujecie nowych członków sekty Wink. Jestem jeszcze początkujący, ale to tym chętniej nauczę się czegoś nowego. Na razie ogarniam takie podstawy po obejrzeniu kilkunastu tutoriali na YouTubie - żeby łapać bilę, a nie odbijać jak głupi, żeby nie używać dwóch flipperów naraz, parę podstawowych trików czy zagrań.

Czekam na takie stałe miejsce w Warszawie jak głupi (w Krakowie są karnety - kupiłbym od razu co najmniej na 3 miesiące).

A do Łodzi wpadłbym chętnie (dzięki za ofertę podwózki!), ale akurat w ten weekend co premiera mam dużą imprezę rodzinną, więc odpadam niestety.
Odpowiedz
G. Kalwaria pojawi się jak zrobi się cieplej ale jak już wspomniałem niebawem będą inne imprezy. Zaglądaj na forum i jak któraś Cie zainteresuje - wpadaj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości