Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flipper world cup 94 potrzebuje medka
#1
Witajcie forumowicze.

Chciałem Was wszystkim powitać i uprzedzić iż jest to mój pierwszy post.
Stałem się posiadaczem flippera. Zakupiłem gumki i wymieniłem prawie wszystkie. Nadal jest dla mnie tajemnica jak dobrać się do niektórych miejsc. Zauważyłem że mam kłopot z multiballem gdyż sypie wszystkie kula na górę Sad przeczytałem iż należy wymienić diody gdyż jest to przypadłość wszystkich flipperów. Mam również kłopot z wrzutnikiem monet opisanym jaki NRI, który przyjmuje tylko nominał 1 zł.
Szukam osoby która mieszka w okolicach Warszawy lub Lublina i podjęłaby się naprawy oraz wyceny sprzętu.

Pozdrawiam Rafał
Odpowiedz
#2
Siema poczytaj więcej tutaj https://pinside.com/pinball/forum/topic/...ne-welcome
Co to znaczy multiball sypie na górę?? nie czaje nic.
Daj na free play i po kłopocie z wrzutnikiem :-)
Odpowiedz
#3
ssulekk napisał(a):mam kłopot z multiballem gdyż sypie wszystkie kula na górę

No właśnie, opisz proszę dokładniej co masz na myśli Smile

A co do wrzutników - czy jest Ci potrzebny ?
Odpowiedz
#4
Kiedy wygrywam extra kulkę wtedy automat zamiast dawać jedna czy dwie podaje wszystkie jakie ma i tak cały czas. Nawet jak jest pełno to daje dalej chociaż nie może jakby się wieszał. Wrzutnik chciałbym mieć a co do free play mam też mały kłopot z przyciskami do sterowania komputerem bo dwa nie działają. Czy mogę je jakoś wyczyścić bo patrząc na ilośc kurzu to je blokuje :/
Odpowiedz
#5
Musisz odpalić test, jakieś switche Ci kuleją.

Popsikaj przyciski jakimś kontaktem.
Sprawdz czy kabelki się nie urwały.

Jak to nic nie da, to odlutuj dwa kabelki odchodzące z tych przycisków i zwieraj po kolei do wspólnego czarnego albo zrób zworkę przewodem, jak zadziałają to masz przyciski uszkodzone.
Jak nie to masz uszkodzenie na płycie.
Odpowiedz
#6
albo kabelki...
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości