Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na chwilę obecną mój ulubiony pinball to...
#16
A co tam zgłębiać w T2? Smile Fliper z mega prostymi zasadami ale... także mega grywalny. Zawsze lubiłem tę maszynę.
Podczas ostatniego turnieju u Maria graliśmy na nim finał - takich emocji i zwrotów akcji dawno nie widziałem Smile

BTW watek doklejam do identycznego istniejącego
Odpowiedz
#17
Ulubione

EM - w sumie każdy Gottlieb 74-
SS not DMD - Haunted House,
SS DMD - Getaway, T2, Spiderman

Na celowniku:
Min. kilkadziesiąt tytułów...

i odpowiedni obiekt aby to wszystko gdzieś trzymać.
Odpowiedz
#18
NEX napisał(a):A co tam zgłębiać w T2? Smile Fliper z mega prostymi zasadami ale... także mega grywalny. Zawsze lubiłem tę maszynę.(...)

na pierwszy kontakt jakoś mi nie podszedł bo dużo kulek drainowałem, dopiero później jak mi Marcin złoił skórę i wytłumaczył co nieco to pojąłem ocb.



printimus napisał(a):(...)
i odpowiedni obiekt aby to wszystko gdzieś trzymać.
własnie się zastanawiałem ostatnio ile maszyn by się zmieściło maksymalnie w Printimusie, gdyby tak łuk z fliperów zrobić koło Klasyków to by weszło chyba jeszcze trochę maszyn Smile tylko czy to już nie będzie sardynkowo.
Odpowiedz
#19
Mój zdecydowany nr.1 to Demolition Man, chyba będzie to moj pierwszy flipper (jeśli uda mi się uskłądać na niego kasę), lubię także: The Shadow, Judge Dredd, STTNG, Dirty Harry, Johnny Mnemonic, ale, to ocyzwiscie strefa marzen. Ntomiast z flipperów, w które grałem najbardziej nie trawię JunkYard.
Odpowiedz
#20
Berud napisał(a):
printimus napisał(a):(...)
i odpowiedni obiekt aby to wszystko gdzieś trzymać.
własnie się zastanawiałem ostatnio ile maszyn by się zmieściło maksymalnie w Printimusie, gdyby tak łuk z fliperów zrobić koło Klasyków to by weszło chyba jeszcze trochę maszyn Smile tylko czy to już nie będzie sardynkowo.

Niestety, aktualnie w Printimusie osiągnęliśmy w zasadzie krańcową pojemność jeśli chodzi o flippery. Szacujemy , że tzw. maksymalny max to 32 szt. ale będzie już ciasno. Jak kupowałem budynek to nie przyszło mi do głowy żeby był bardziej flipper friendly no i mam teraz problemy.
Odpowiedz
#21
kane11 napisał(a):(...)
Ntomiast z flipperów, w które grałem najbardziej nie trawię JunkYard.
tego mi brakowało, że nie piszecie które pinballe są fe dla was, ja sie nie wypiowiadam bo żółtodziób jestem Smile

printimus napisał(a):(...)
tzw. maksymalny max to 32 szt. ale będzie już ciasno. (...)
:o najs!
i tak jest super, całe piętro na dziesiątki fliperów do tego blisko do łazienki i jeszcze miejsce odpoczynek.

może we rodzinnym mieście Wrocław znajdzie się jakaś fajna hala? Big Grin oczywiście żartuje bo wiem że to nie realne.
Odpowiedz
#22
Moje naj:

Spectrum
Medusa
Hanted House/ Black Hole/Jungle Lord
Spy Hunter
Vector

Revenge From Mars
Lord od The Rings
Odpowiedz
#23
Sebastian G napisał(a):Moje naj:

Spectrum
Medusa
Hanted House/ Black Hole/Jungle Lord
Spy Hunter
Vector

Revenge From Mars
Lord od The Rings

ciekawe zestawienie, gdzie można pograć? Smile
Odpowiedz
#24
32 sztuki? To byśmy już prawie mieli swój "Papa headquarter".
Odpowiedz
#25
Arabian, Theatre of Magic.

Sebastian G napisał(a):Moje naj:

Spectrum

no proszę, a w Berlinie nie potrafiłeś powiedzieć o co w nim chodzi Big Grin
Odpowiedz
#26
No u mnie w piwnicy moge zmiescic 14 i wyglada na to ze powoli bede do tego dazyl. 6 smiga a 2 czekaja w magazynie az je ogarne.
Mezik
Odpowiedz
#27
też ładnie Smile no to odliczamy

Mezik : 6 slots left
Printimus: 8 slots left


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#28
Przede wszystkim dziękuję za sklejenie z poprzednim wątkiem (wiedziałem, że był, ale nie mogłem znaleźć).
Po drugie raduje mnie spory ODZEW!
Po trzecie = RFM. Był rok 1999 może 2000. Byłem w Wiedniu z mą ówczesną lubą, poszliśmy na Prater (k..a ledwo przeżyłem kolejkę górską... a 1986 r. w Disneyworldzie [Floryda, Disneyland jest w Kali] na dwóch byłem i się świetnie bawiłem). I w hali z maszynami zobaczyłem Rewanża i ONIEMIAŁEM, byłem tym zachwycony! Grałem z gościem co był siły jak gołąbek, a pocił się jak mysz. Jakoś niewiele później dowiedziałem się, że PINBALL is DEAD, bo WMS (w tym Williams) zamknął "dywizję" flipperową...
Wg mnie to był extra pomysł i obok linii normalnych flipów, powinny być takowe. Tym bardziej, że teraz by to było tańsze i prostsze. to be continued Wink

[ Dodano: 2014-04-19, 15:33 ]
mezik napisał(a):No u mnie w piwnicy moge zmiescic 14 i wyglada na to ze powoli bede do tego dazyl. 6 smiga a 2 czekaja w magazynie az je ogarne.

a przed wczoraj słyszałem 13... za chwilę będzie 41 ! Wink

[ Dodano: 2014-04-19, 15:33 ]
Berud napisał(a):też ładnie Smile no to odliczamy

Mezik : 6 slots left
Printimus: 8 slots left

no no, a przecież są i inne lub się szykują... ;-)

[ Dodano: 2014-04-19, 15:52 ]
kane11 napisał(a):Mój zdecydowany nr.1 to Demolition Man, chyba będzie to moj pierwszy flipper (jeśli uda mi się uskłądać na niego kasę), lubię także: The Shadow, Judge Dredd, STTNG, Dirty Harry, Johnny Mnemonic, ale, to ocyzwiscie strefa marzen. Ntomiast z flipperów, w które grałem najbardziej nie trawię JunkYard.

się z kolegą zgodzę
może poza Mnemonikiem
oraz JY. pamiętam że był X lat temu na MP w CDQ, eXXXtra pomysł z kulą na łańcuchu (czyli tzw. wrecking ball), BTW: czy to ma jakowąś polską nazwę?
o taką kule idzie:
DEMOkula
Odpowiedz
#29
Berud napisał(a):Ciekawe że marzysz o RfM, lubię ten flipper ale chyba szybko się nudzi bo za dużo tam nie ma Smile

dłużej grałeś na tej maszynie ?? czy tylko znasz z youtube ??
Odpowiedz
#30
Panie prezesie sluchaj uchem a nie brzuchem.
13 +1 na sali barowej. Po co ja w ogole mowie niektore rzeczy jak i tak nikt nie slucha. Napisze cos to przynajmniej zostaje dowod na moje slowa.
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości