Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dracula
#1
Dracula 1011702320
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#2
To ja wyręczę Czarka - na turnieju w Dźwirzynie ponad 3 miliardy na 3 bilach Smile
RAA
Odpowiedz
#3
To ładnie Confusedhock:
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#4
RAA napisał(a):To ja wyręczę Czarka - na turnieju w Dźwirzynie ponad 3 miliardy na 3 bilach Smile
a dziękuję Smile
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#5
Czarek, jak Ty to robisz ?
Odpowiedz
#6
To zapewne ten nadmorski klimat i duża dawka jodu Smile
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#7
4 miliardy bez groszy, jak naprawię DMD wrzucę fotę  Smile Btw pylu81, to od Ciebie ten pinball  Wink Bez sprawnego slingshota nie szło dużo nabić...
Odpowiedz
#8
Dziwne... mi osobiście Slingshoty raczej przeszkadzają niż pomagają w zdobywaniu punktów, No ale to subiektywna opinia Wink
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#9
Moim zdaniem w przypadku tego stołu popsuty pomaga jedynie w kołkowaniu Draculi, bo multiball strzela przez slingshota prosto na lewy flipper, ale poza tym tylko przeszkadza, np. w zbijaniu nietoperzy lub celowaniu na skill shota.
Odpowiedz
#10
Zgadzam się z Jarnie, slingshoty raczej utrudniają niż ułatwiają grę a już na pewno nie rozumiem dlaczego niesprawny slingshot ma uniemożliwić ugranie kilku mld na Draculi   ;-)
Odpowiedz
#11
Co ma slingshot do skillshota w Draculi ?? Może mówimy o innych fliperach ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#12
Nie no o tym samym, po prostu pomyliłem "slingshota" z zapadką od której odbija się kulka przy skill shotach. Ot taka pomyłka i małe nieporozumienie  Big Grin  Btw nie mogę sobie przypomnieć nazwy tego elementu... Generalnie nie odbijał przez nie oryginalną krańcówkę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości