Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T2 opróżnia magazynek z bil w trakcie gry.
#1
Cześć, długo nic się nie działo z maszynkami a tu od kilku dni... W trakcie gry na T2 przy drugiej czy trzeciej bili na początku gry wybija wszystkie jedna za drugą. Nie ma to związku z multiballem. Wygląda to następująco:
Gra się pierwszą pierwszy raz i jest ok (od pierwszej do ostatniej kolejki), po odpaleniu gry na nowo i każda kolejna zdarza się że opróżnia magazynek z bill. Czyli przy drugiej lub trzeciej bili wypala wszystkimi jedna za drugą. Jak bile wrócą do magazynka to już ich nie wybija. Zostają tam. Przy następnej, kolejce nie wybije wszystkich tylko jedną tak jak powinien prawidłowo. Gdy odpalimy na nowo grę to też wywali trzema bilami w zależności od humoru , czy przy drugiej kolejce czy przy trzeciej.
Jakieś sugestie ?
Getaway HighSpeed II
Odpowiedz
#2
Sprawdzić kondycję i wyregulować switche w ball through i na wszelki wypadek zdjąć i założyć z powrotem taśmy w głowie.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#3
Problem z T2 się rozwiązał, poruszałem taśmami, wtyczkami, switchami, podmuchałem sprężonym powietrzem i jest ok. Dzięki.
W między czasie na demolce wywalało mi resety po naciśnięciu L i P flipperów na raz. Pomogła wymiana wtyczki molex w głowie. Jak ręką odjął.
Getaway HighSpeed II
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości