Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY VI - 19-20 SIERPNIA - 35 FLIPPEROW
#1
Mimo słabej frekwencji na piątej edycji zapraszam na kolejną.

Zasady bez zmian.

19.08.2017 - Main
20.08.2017 - Elite

Gramy na tym co będę miał najlepsze i sprawne w tym czasie.

Z tych co ostatnio nie było powinny być:

THE WALKING DEAD LIMITED EDITION
CIRQUS VOLTAIRE
THE SHADOW
DR. WHO
CORVETTE
TERMINATOR 2
DIRTY HARRY

1 dzień - 100 zł
2 dni - 180 zł
Młodzież do 18 roku życia - 50 %

5 maszyn na parterze od poniedziałku GRAND CHAMPION TOURNAMENT.
#2
SUPER! :-)
#3
W przyszlym roku chyba szykuje sie duzo imprez skoro Marcin juz teraz rezerwuje termin :-P
#4
Ja oczywiście wchodzę w turniej. 19-20 sierpień 2017

Rozumiem, że czwartek, piątek już będzie na czym pograć w ramach rozgrzewki.
RAA
#5
Prośba do admina - proszę to przenieść do Imprezy Krajowe 2017. Obecnie to wprowadza trochę w błąd.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#6
leszek golon napisał(a):W przyszlym roku chyba szykuje sie duzo imprez skoro Marcin juz teraz rezerwuje termin :-P
Dobrze, że podaje z wyprzedzeniem - żeby nie było biadolenia, że "jakby było tydzień wcześniej/później to bym przyjechał". Proszę planować wakacje z obowiązkowym uwzględnieniem turnieju u Marcina!
#7
RAA napisał(a):Rozumiem, że czwartek, piątek już będzie na czym pograć w ramach rozgrzewki.
W pierwszym poście napisane jest, że od poniedziałku będzie stało 5 maszyn
DAL.CG napisał(a):Prośba do admina - proszę to przenieść do Imprezy Krajowe 2017. Obecnie to wprowadza trochę w błąd.
Zrobione
RAV napisał(a):Proszę planować wakacje z obowiązkowym uwzględnieniem turnieju u Marcina!
Tak właśnie zamierzam zrobić Smile
#8
RAV napisał(a):
leszek golon napisał(a):W przyszlym roku chyba szykuje sie duzo imprez skoro Marcin juz teraz rezerwuje termin :-P
Dobrze, że podaje z wyprzedzeniem - żeby nie było biadolenia, że "jakby było tydzień wcześniej/później to bym przyjechał". Proszę planować wakacje z obowiązkowym uwzględnieniem turnieju u Marcina!
Eee tam, Polak potrafi ... :-P To może tak: Zdecydowanie za wcześnie ta informacja. Jak to planować...?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#9
CREATURE FROM THE BLACK LAGOON - flipper którego długo nie mogłem kupić jest już w drodze i na nim oczywiście też pogramy.

Miejsca będzie tylko tyle i aż tyle co rok temu. Najtrudniej będzie się chyba zdecydować co przywieść, a co zostawić w magazynie. ;-)

Plakat powinien być już w styczniu. Postaram się też pomęczyć znajomych zagranicznych aby przyjechali ale możecie mi również w tym pomóc.

Jak macie jakieś pomysłu co zrobić lepiej albo czego nie robić względem poprzedniej edycji to dajcie znać !

Ktoś już zaplanował wakacje ? Wink
#10
Ja jestem z rodziną na 90%.
#11
Będę w Holandii w kwietniu na DPO to wrzucę temat. Jak będzie plakat to jakieś robocze ulotki mogę przygotować i rozrzucić. Spoko można imprezę reklamować bo miejsce i maszyny zajebiste. Tylko żeby tłoku nie było Smile
RAA
#12
Odnośnie planów wakacyjnych to już rezerwację noclegu zrobiłem Smile
RAA
#13
Ja pewnie jeszcze w tym miesiącu będę rezerwował kwaterę. W przyszłym roku planuję dłuższy wyjazd do Dźwirzyna z rodziną.

marcinkg napisał(a):Jak macie jakieś pomysłu co zrobić lepiej albo czego nie robić względem poprzedniej edycji to dajcie znać !
Kilka drobnych sugestii:
1. Samych zasad turniejowych nie zmieniaj, są dobre i w zasadzie są już tradycją od 5 lat Smile Jedynie tylko trzeba dostosować je tak aby TGP było 100% ale to jest proste.
2. Koniecznie Grandy od poniedziałku do soboty! Najlepiej co najmniej 5 maszyn Smile
3. Pochwal się wszystkim co masz i co planujesz mieć na PPPP VI :mrgreen: Taki park maszyn, w takim stanie na bank przyciągnie niejednego niezdecydowanego gracza.
4. Zrób dobry plakat (z uwzględnieniem punktu 3) i umieść na forach z EU. Dodaj jakieś info o dojeździe, cenach itp. Może warto zorganizować jakiś transport z lotniska (jeśli na przykład kilkanaście osób z zagranicy zdeklaruje przyjazd i opłaci wcześniej turniej)
5. Lepszy klej do tych kulek na muszelkach - mam ich chyba z 5 i kulki poodpadały już ze wszystkich :mrgreen:
#14
Przygotowania trwaja Smile

Na 99 % wpadnie mi w rączki 20 x COLOR DMD :mrgreen: Nie zdecydowałem czy wszystkie od razu wrzucę w maszyny ake powinno być kolorowo.


CREATURE FROM BLACK LAGOON dochodzi do listy turniejowych.

Wstepne wersje plakatu:
https://drive.google.com/file/d/0B7QyJdD...p=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/0B7QyJdD...p=drivesdk
#15
marcinkg napisał(a):Przygotowania trwaja Smile

Na 99 % wpadnie mi w rączki 20 x COLOR DMD ....

Confusedhock:
szóstke trafił :mrgreen:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości