Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY VI - 19-20 SIERPNIA - 35 FLIPPEROW
#61
Jurku nie wiem gdzie byleś i do kogo pisałeś. Do mnie o nowy numer telefonu na forum co później odczytałem i odpisałem. Przepraszam ale wszystko na głowie. Terminy i plany się zmieniają co chwile.

Pojawiłem się o 21 dopiero postawiłem congo i Revenge from mars. Sprawdziłem pozostałe. Revenge from mars zaczął się reset owa i wrócił na warsztat z Terminator 2.

Nikt do mnie nie dzwonił ani nie pisał że ma ochotę na testy. Byliśmy grupa miejscowych.

Dziś na godz. 21 kto ma chęć można wpaść na testy maszyn do Kołobrzegu. Jutro od rana juz będę woził do dwirzyna.

Do testowania:

Congo
Star trek tng
Theatre of magic
Terminator 2
Revenge from mars
Doctor who
Monster bash
Scared stiff
Flintstones
Hurricane
#62
Wczorajsze testy


Załączone pliki Miniatury
   
#63
https://matchplay.events/live/search?query=plaza

Tu beda wyniki na zywo. Ze wzgledu na liczbe graczy i maszyn nie bedzie mozliwe wyswietlanie wszystkiego na duzym ekranie. Kazdy bedzie mogl sobie sam sprawdzac na czym juz gral, wyniki, ranking itd. Na glownym TV/projektorze beda podstawowe informacje i biezacy ranking. Prosimy o sprawne granie, bo juz zapisanych jest prawie 50 osob i bedzie ciasno! Zostawiajac granie "na koniec" mozna nie zdazyc, kto moze niech gra od rana, to znaczy od rozpoczecia turnieju o 12. Jest troche zagraniczniakow, wiec trzeba miec jeszcze lepsza organizacje niz zwykle Smile
#64
NEX napisał(a):Wczorajsze testy
Diobeł, prawdziwy diobeł!
#65
Zapraszam rowniez dziś na testy. 21 do 24 można pograć. Trochę nowych tytułów.

Indiana jones
Addams family gold
Judge dreed
Walking dead le
Black rose
Nba fastbreak

Lokalizacja bez zmian
#66
RAV jakie rozpoczecie turnieju o 12 ? poje... Cie ? :evil: hehe

STARTUJEMY od 10.00 i do 15.00 maja wszyscy zagrać eliminacje !!! Plan jest zagrać 24 maszyny w eliminacjach. System pozwala na rozpoczęcie jak jeszcze nie ma wszystkich graczy i maszyn. Myślę, że o 16 zaczniemy kolejny etap i do tego czasu wszyscy mają być najedzeni, wypróżnieni i dotlenieni hehe Lepiej aby ludzie poczekali chwilę w razie opóźnienia. Goście z zagranicy nie są przyzwyczajeni do finału o 4 nad ranem :oops:

Nazwiska i numery ifpa w 90 % są wpisane wcześniej. Maszyny powinny być gotowe na sobotę rano aby tylko do prądu włączyć i zacząć. Dostaliśmy wstęp od środy rano i do wieczora mamy pomieszczenia przygotowane i 18 sztuk na górze.

Jestem z robota do przodu jak żadnego roku. Jutro od 11 wozimy kolejne i do wieczora jest plan aby cała góra może bez 1-2 szt. stała na swoim miejscu wypoziomowana. Piątek wycieranie szyb, playfieldów, żaróweczki, ostatnie testy i ustawienia.

Myślę nad wyniesieniem flippera na plażę ... Już bez prądu bo nie ma baru na plaży ale zawsze. W sobotę będzie wiecej ludzi ale mniej czasu niż w niedzielę. Ja jestem za niedzielą a wy ? Jaki flipper na plażę ? Z godzinę czasu lekko taka akcja.
#67
Wynieśmy wszystkie !
Andrew
#68
W tym roku większa frekwencja to każdy po 1 i akurat. To najlepiej fotki w niedziele w Kołobrzegu przy molo czy latarni morskiej będzie bliżej na magazyn hehe

W okolicach 12 będę dziś w Dzwirzynie. Jeżeli ktoś ma chęć pomoc przy pierdolach (mycie playfieldów, wymiana kilku zarowek, umycie szyby, wypoziomowanie) to gorąco zapraszam. W zamian bilet wstępu na lekkie testy wieczorem !
#69
jak tam ludziki ?? jakas krotka relacja by sie przydala Tongue
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#70
No właśnie, aż tak popłynęliście 🍾🍻🍷⁉
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#71
No ja już zmuszony byłem z żalem,w połowie opuścić sobotni turniej,ograniczony czas ale i tak było suuuuper biorąc pod uwagę że to był mój debiut!Emocji nie było końca no i faktycznie odpłynęliśmy trochę ;-) .Gratuluję zwycięzcom i organizatorowi tego turnieju.
Pinball EM
#72
Impreza kapitalna. Maszyny wymuskane ze szok, dzialajace brzytewnie - kilka usterek bylo, ale wiadomo ze inaczej sie nie da. Duzo znajomych mord, wiec super klimacik. Brak restrykcyjnego pilnowania zasad sprawil ze byl zajebiscie lajtowy klimacik - to lubie (pomogło w tym również kilkukrotne przestawienie Vespy aka. Move Your Car - dzieki JAM).

Jedna rzecz do krytyki - za duzo rund w glownym turnieju - lepiej grac wedlug mnie 10-12 z 20 dostepnych i tez by bylo git. A tak byl scisk i ciezko sie bylo dopchac do maszyn. Ale to w sumie drobnostka.

Ogolnie brawo Marcin - w przyszlym roku jestem na pewno.
#73
Kriszna napisał(a):No ja już zmuszony byłem z żalem,w połowie opuścić sobotni turniej,ograniczony czas ale i tak było suuuuper biorąc pod uwagę że to był mój debiut!Emocji nie było końca no i faktycznie odpłynęliśmy trochę ;-) .Gratuluję zwycięzcom i organizatorowi tego turnieju.
Chyba niedzielny turniej...czyżbyś tak bardzo popłynął? :-D
W sumie jak zawsze było super został chyba pobity rekord frekwencji momentami było ciasno.Myślę że jak Marcin poprzewozi maszyny to zrobi małe podsumowanie.
#74
York,masz rację,to był niedzielny turniej.Cholera co ja brałem????????????? ;-)
Pinball EM
#75
A nie trzeba by tego uzupełnić?
https://www.ifpapinball.com/tournaments/...hp?t=18559#
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości