Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witam wszystkich serdecznie i proszę o pomoc
#1
uruchomiłem mojego flippera, zakupiłem go od jakiegoś gościa..chce raenimowac prawie wszystko ok ale po odpaleniu na monitorze widnieje napis hook g4.02 nie wiem co oznacza...kulki wyskakują, dźwięk jest, światło również jest.
Odpowiedz
#2
Nie, nie przysyłaj mi tej płyty bo uszkodzenie jest dziecinnie proste. Wyświetlacz prawidłowo prezentuje wersję programu. Załóż 3 bateryjki R6 i sprawdz, czy na 24 nóżce SRAM (chyba 6116) jest napięcie ok4 V. Jeśli nie jest to......uszkodzony pojemnik na bateryjki
mizet102
Odpowiedz
#3
Napewno to jutro zrobię i dam znać panie kolego.bardzo dziękuję za odzew
Odpowiedz
#4
:-?
Odpowiedz
#5
co się dzieje radson dlaczego taka minka?
Odpowiedz
#6
Luzik tylko chyba Mizet odpisal Tobie na pw w tym watku bo ciezko mi dojsc co do czego tutaj przypiac ;-)
Odpowiedz
#7
Już wiem co było przyczyną..W połowie przegryziony kabel tasmowy od wyświetlacza..kupiłem,zamontowane i gra lecz występuje drugi problem,menu wyświetla tylko diagnostykę..nie można zmienić ustawień :lol: menu po niemiecku


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#8
Nic panie kolego więcej nie poradzę. Coś mi się zdaje, że ściemniasz z tą tasięmką.
mizet102
Odpowiedz
#9
No to panie i kolego źle ci się wydaje.taśma była na pół,prawie pół przegryziona..po wymianie na nową..działa..do wymiany zostały mi jeszcze gumki które ściągam z Holandii.czas oczekiwania ok tydzień
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości