Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
naprawa nóżek w backboksie Segi - prośba o zdjęcie.
#1
Cześć, ma ktoś może jakąś maszynę Segi z takim półokrągłym backboxem? (Starship Trooper, Jurassic Park, etc)? Na górze powinny być takie nóżki, które podtrzymują backbox po złożeniu. U mnie sterczą jakieś połamane resztki śrub, kijowo to wygląda i mnie irytuje. Planuję kupić albo dorobić takie nóżki, ale chciałbym zobaczyć jak to jest mocowane. Jak ktoś ma taką maszynę to bardzo bym prosił o kilka zdjęć z góry pod różnymi kątami -jak ten cały mechanizm wygląda, jakie nakrętki tam idą czy jak to jest mocowane.
No Fear, Starship Trooper, Last Action Hero, Dirty Harry
Odpowiedz
#2
te KubaS moze sobie wykjreslis twistera z podpisu Big Grin
Mezik
Odpowiedz
#3
Jurassic Park u Mezika tego nie ma?
Odpowiedz
#4
Star wars trilogy może być ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#5
@ Diablo: Jasne, będę dźwięczny jakbyś mógł trzasnąć kilka dobrej jakości fot, jak ten mechanizm wygląda i pracuje (złożone i rozłożone, żebym się połapał jak to działa). Same nóżki idzie kupić, ale tam jest chyba jakaś płytka na górze, która umożliwia zmianę ich pozycji i ich zablokowanie (515-6704-00 Top Support Mounting Bracket Left, 515-6704-01 Top Support Mounting Bracket Right) i cholerstwo jest nie do dostania. Muszę coś wykminić albo dorobić.

@Rav: Nie ma, też upi...lone i sterczą gołe śruby, gezzz, co poprzedni właściciele z tymi maszynami robili!?
No Fear, Starship Trooper, Last Action Hero, Dirty Harry
Odpowiedz
#6
KubaS napisał(a):...gezzz, co poprzedni właściciele z tymi maszynami robili!?
Jak to co? Tłukli kasiorę.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#7
Nikt nie ma Segi z nóżkami na górze? Diablo był uprzejmy podesłać mi zdjęcia ze Star Wars Trilogy ale tam jest zastosowany jakiś inny patent.
No Fear, Starship Trooper, Last Action Hero, Dirty Harry
Odpowiedz
#8
dzisiaj Ci wyśle
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości