Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LAST ACTION HERO prośba o pomoc
#31
Loża czeka na bardziej spektakularne zapytania... 8-) 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#32
RAV napisał(a):Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać przy tak nieoczekiwanym i nieodgadnionym milczeniu loży szyderców Smile
E tam przesadzasz Wink Owszem mamy tu mała lożę szyderców ale po pierwsze nie jest ona aż tak mocno aktywna jakbyś sugerował, a po drugie zazwyczaj aktywuje się określonych (i nielicznych) sytuacjach jak choćby brak słowa 'witam" przy nicku z napisem "ilość postów 1".

btw, sam trochę teraz wystąpiłeś w roli loży szyderców... Wink

Temat jutro podzielę i posprzątam Smile
Odpowiedz
#33
adamus81 Jak postępy ?
Odpowiedz
#34
Łapka już działa, bezpieczniki sprawdziłem wszystkie i są ok . Niestety CRANE nadal nie działa :-( menu we fliperze jest w języku niemieckim ciężko się troche połapać. Ale jest światełko w tunelu bo kolega tutaj z forum odezwał się,że może podjechac i pomóc mi w tym ;-) Ps mam pytanie czy we wszystkich gniazdach bezpieczników powinny one tam być? Brakowało mi jednego bezpiecznika jutro bede go miec bo w sklepie nie było. Proszę tylko bez szyderczych odpowiedzi :-) Pozdrawiam
Odpowiedz
#35
Całkowicie nieszyderczo odpowiadam: tak, z pewnością powinien być, chociaż znam przypadki, w których nie wykorzystano wszystkich oprawek. Skoro maszyna wcześniej działała, to masz dwie opcje: albo ktoś potajemnie wyrwał Ci bezpiecznik, albo nigdy go nie było i jego brak jest bez związku z nie działającym dźwigiem.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#36
Jutro go zamontuje i dam znać czy cos się zmieniło. Może gdzies cos się pojawiWink
Odpowiedz
#37
Założyłem bezpiecznik i nadal nicSad
Odpowiedz
#38
Czyli opcja druga. Nie unikniesz przeprowadzenia testu dźwigu, bo bez tego nikt z nas nie będzie się bawił we wróżenie z fusów.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#39
Jesteś w Poznaniu? Jak tak to mógłbym podjechać i pomóc z przeprowadzeniem testu i pokazać co i jak.
DataEast ma idiotycznie zrobione menu, ale to jest proste do ogarnięcia.
Po otwarciu drzwiczek po lewej stronie masz dwa switche - jeden jest dwupozycyjny (ma pozycje 'do przodu' i 'do tyłu'), a drugi jest... zwyczajny Smile Najlepiej byłoby pokazać na żywym organizmie.
Odpowiedz
#40
Flipper juz zaczął działać :-) był kolega z poznania i pomogł uruchomić CRANE . Tak więc dzieki forum udało się uruchomic sprzęt :-) Potrzebuje jeszcze tylko wymienić pare gumek i żarówek. Nie wiecie gdzie najlepiej zakupić ?? Pozdrawiam
Odpowiedz
#41
Skoro maszynka chodzi, to wiesz, co i komu trzeba kliknąć?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#42
Kurcze nie bardzo?
Odpowiedz
#43
Well...
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#44
Na różowo to bym Ci podpowiedział, a tak to nie chce mi się z Tobą gadać... ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości