Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Batman Forever wasze opinie
#1
No właśnie. Najpierw opiszę swoje wrażenia a potem chciałbym poznać wasze odczucia.

Wygląd: rewelacja tutaj nie może być wątpliwości backglass i playfield wyglądają obłednie.Batwing cannon jaskinia i zielone rampy tworza swietny klimat. Można się przyczepić że jest trochę za ciemno na polu gry ale to jest łatwe do zrobienia. Odpowiednio doswietlony ten fliper wyglada obłednie tak jak na PPO.
Na minus badźiewny pistolet poprostu zart jakis. Plastikowy azurowy odpustowe wykonanie bez porownania do pistoletow z IJ DH czy STTNG.

Dźwięk: jest moc. Mamy stereo w swietnej jakosci i sub ktory fajnie kopie dołem przy wybuchach i wystrzałach. Licencjonowana sciezka dzwiekowa pozwala nam cieszyc sie tekstami z filmu okraszonymi epickimi motywamy muzycznymi ktore brzmią bardzo podniosle. Mój ulubiony tekst to Nicol Kidman Ktory brzmi mnie wiecej "do you have anything for bats" Smile Zdobycie jackpota nagrodzone jest opentanczym wrzaskiem i zmiana motywu muzycznego jak dla mnie bomba Smile.
Nie podoba mnie sie motyw ktory jest odgrywany po utracie bili i kompletnie nie rozumiem dlaczego wsrod tego calego patosu i mrocznego klimatu zdobycie multiballa oznajmiane jest glosem mapeta kermita który do niczego tu nie pasuje.

Miodność : czyli to co nas interesuje najbardziej. Jak dla mnie nie jest to flipper z pozwolcie ze sie tak wyraze "instant flow" tzn ze podchodzimy i pozera nas z butami i gra uklada sie jakby sama intyicyjnie. Dla mnie przyklad takich fliperow to np Corvette lub Fishtales. Tutaj nic na "pałe" nie ugramy i zostaniemy szybko spacyfikowani przez slupki. W nim trzeba złapac rytm i mierzyc kazdy strzal gdyz w przeciwnym przypadku bedziemy zameczani moim nielubianym motywem muzycznym przy utracie bili i to moim zdaniem potrafi zniechecic. Nie wiem czy to przez klimat muzyke czy "gameplay" ale jest cos w tym fliperze co mnie do niego przyciaga i im dluzej gram tym bardziej go lubie.

Nie jestem jeszcze pewien czy zostanie w mojej kolekcji bo na pewno nie jest to nr1 wsrod flipperow na mojej liscie ale uwazam ze to ciekawy tytul i ma cos w sobie.

Dziekuje tym ktorzy dotrwali do tego miejsca i poprosze o Wasze opinie bo jestem bardzo ciekawy co o nim sadzicie.
Odpowiedz
#2
to jest prowokacja!!!!!!!!!!!!!!!!! krypto reklama !!!!!!!!!!!!!!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Raz na nim zagrałem na PPO, jak mi dał 200 baniek bonusa to mi się bardzo podobało :-P .
Odpowiedz
#4
mucha napisał(a):to jest prowokacja!!!!!!!!!!!!!!!!! krypto reklama !!!!!!!!!!!!!!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie :-P
Odpowiedz
#5
Nie moge edytowac w tym watku.
Mam ciekawa propozycje wymiany zagramanicznej i sie zastanawiam glosno Smile
Odpowiedz
#6
to moze napisz na co chcesz sie zamienic ?? bedzie latwiej Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#7
Nie chce zapeszac bo to narazie patykiem po wodzie pisane Smile a opinii naprawde jestem ciekawy a póki co o wszystkim tylko nie o tym co w temacie mowa Wink.
Odpowiedz
#8
Radsson napisał(a):Nie chce zapeszac bo to narazie patykiem po wodzie pisane Smile a opinii naprawde jestem ciekawy a póki co o wszystkim tylko nie o tym co w temacie mowa Wink.


mówiłem że prowokacja !!!!!!!!!!!!!!


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#9
mucha napisał(a):
Radsson napisał(a):Nie chce zapeszac bo to narazie patykiem po wodzie pisane Smile a opinii naprawde jestem ciekawy a póki co o wszystkim tylko nie o tym co w temacie mowa Wink.


mówiłem że prowokacja !!!!!!!!!!!!!!


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No dobra niech ludzie wiedza co jest grane.
Mucha zaproponowal mi Wladce za Batmana a kiedy grzecznie odmowilem zaatakowal mnie w tym watku. :mrgreen:
Odpowiedz
#10
Władce i Indianę, dlatego się wkurzyłem
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości