Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE FLINTSTONES
#1
Podczas multiballa pierw trafiamy JACKPOT w srodek do gory, a pozniej trzeba trafic SUPER JACKPOT po lewej stronie tak troche schowane, pytanie czy macie problem z trafieniem w to miejsce ? W moim z gornej prawej lapki jest to prawie nie wykonalne, chyba ze jakims cudem bardzo ale to bardzo wolno zlatuje to wejdzie ale bardzo zadko, jak wypada z okolic grzybkow to nigdy nie udalo mi sie jeszcze tam trafic, pytam bo niewiem czy moze powinien sie flipper bardziej wychylac bo cos nie tak jest.

O wiele latwiej jest trafic od targetow R O C K z lewego dolnego jak sie odbije dobrze to wejdzie. Mam problem bo dolecialem to 3mld. bez grosze na 5 kulach i chyba słabo, jakie wyniki macie u siebie ?

Nie rozgryzlem jeszcze dokladnie jak zdobyc BOWL-O-RAMA, po 3 strikach pod rzad ? Jest info ze trzeba jakies TURKEY trafic ale czasem dlugo mecze zeby to ta misja co wypadaja 3 kule i trzeba strajki walic chyba po 10 milionow a czasem chwila moment i jest.

Kolejna zagadka jak najlepiej zapalac te literki CONCENTRATE, zauwazylem ze jak sie zbije caly rzad wafli to zdobywa sie 2 litetki, chyba za rozpoczecie misji tez daje jedna, ale niewiem jak to dokladnie jest, jak ktos zna niech napisze.

Nie wiem jeszcze jak dokladnie jest z mijsami, bo uruchamia sie misja w momencie gdy zaliczymy 1 2 3 na rampach i jak dalej robimy rampy jakby zaczela sie druga rownolegle i wypluwa druga kule, dobrze mowie czy z innego powodu mi dalo ?

Widzdialem ze kilka osob z forum ma lub mialo FLINTSTONA u siebie i pytam o rade, bo mam teraz okazje na nim wiecej pograc.

Fajnie byloby w przyszlosci zrobic tak jakby mini poradnik do kazdego tytulu flippera z objasnieniem poszczegolnych misji co daje ile punktow, natknolem sie na cos takiego w wersji ang. ale nie moge znalesc linka.
Odpowiedz
#2
ja SUPER JACKOPT wale z górnej łapki, fakt jest to trochę trudne, ktoś kiedyś mi mówił że FLINTSTONES musi być wypoziomowany bardziej na prawo, i jak tak zrobiłem gra się lepiej. Wcześniej jak kula wylatywała z grzybków odbijała się od ścianki i górna łapka ledwo ją odbijała, i jeszcze był problem z wylatywaniem kul z magazynku. Z kręglami też nie mam pojęcia o co chodzi :mrgreen:
Odpowiedz
#3
a jakie rekordy ? ja na 5 kulach + 1 EX ktora mozna zdobyc w trakcie gry 3mld bez kilku milionow ale wydaje mi sie ze nie jest to mega wyczyn i jakby go poznac i dokladniej wiedziec o co chodzi to mozna cos wiecej ugrac
Odpowiedz
#4
ja na razie troszkę ponad 2mld, ale gram sporadycznie bo maszyny teraz stoją u teściów. Undecided
Odpowiedz
#5
marcinkg napisał(a):W moim z gornej prawej lapki jest to prawie nie wykonalne,
O wiele latwiej jest trafic od targetow R O C K z lewego dolnego jak sie odbije dobrze to wejdzie.
Z górnej łapki nie jest łatwo ale czasem wchodzi Wink Najprościej oczywiście tak jak napisałeś czyli celując w ROCK.
marcinkg napisał(a):Nie rozgryzlem jeszcze dokladnie jak zdobyc BOWL-O-RAMA, po 3 strikach pod rzad ? Jest info ze trzeba jakies TURKEY trafic ale czasem dlugo mecze zeby to ta misja co wypadaja 3 kule i trzeba strajki walic chyba po 10 milionow a czasem chwila moment i jest.
Z tego co pamiętam 3 x strike i masz. Istotne jest to że aby strzelić strike musisz trafić w środkowy target chyba że... wcześniej zaliczysz "jaba daba doo" to wtedy strike zalicza w którymkolwiek z 3 targetów.
marcinkg napisał(a):Kolejna zagadka jak najlepiej zapalac te literki CONCENTRATE, zauwazylem ze jak sie zbije caly rzad wafli to zdobywa sie 2 litetki, chyba za rozpoczecie misji tez daje jedna, ale niewiem jak to dokladnie jest, jak ktos zna niech napisze.
Literkę dostajesz za:
- karty BED
- karty ROCK
- mnożnik
- skill shot
Cały gotowy napis zalicza też gdy Bronto dobrze wylosuje Wink

marcinkg napisał(a):Nie wiem jeszcze jak dokladnie jest z mijsami, bo uruchamia sie misja w momencie gdy zaliczymy 1 2 3 na rampach i jak dalej robimy rampy jakby zaczela sie druga rownolegle i wypluwa druga kule, dobrze mowie czy z innego powodu mi dalo ?
1+2+3 = misja
Jedna z misji (Dino) to 2 kulowy multiball więc pewnie stąd ta bila Wink

A tak na marginesie....manual jest na IPDB Smile
Odpowiedz
#6
kolega dzisiaj zrobil ponad 5mld (nie pamietam dokladnie) i moj wynik niecałe 3mld to wychodzi na to ze byl pikus, mam nie lada zadanie aby go przescignac
Odpowiedz
#7
no piąteczka to już ładnie, ile kul ile EB? Na moim jedno EB można wylosować a drugie na bramce po 8 trafieniach.
Mój high score też koło 3 miliardów
Odpowiedz
#8
FLINTSTONES jest ustawiony na 1 gra 5 kul, mozna tylko jedna EX zdobyc jak sie chyba 8 razy w srodek trafi gdzie normlany JACKPOT, mozna tez dokupic ale gramy bez dokupu

wylosowac ? gdzie w tym BRONTO.... nie pamietam jak to sie nazywalo, jak tam to mi sie jeszcze nigdy nie udalo, najwiecej co widzialem na swoim to tylko 1 EX.
Odpowiedz
#9
dzisiaj troche pogralem to podbilem na 3,5 mld ale kolega zrobil 5.156 mld i jak narazie jest poza moim zasiegiem (na dzien dzisiejszy)

prubowalem w tym BRONTO cos wylosowac ale EX nie dalo ani razy, a jedna gre uparlem sie zeby tam trafiac i nic, jakies bonusy nawet x10, x2 punkty na playfieldzie, cos z 1-2-3 double ale niewiem o co chodzi, czasem wylosuje wszystkie literki do CONCENTRATE
Odpowiedz
#10
to musisz ustawić procent EB w sofcie, może masz off ? lub minimum ?
Odpowiedz
#11
u mnie wszystkie stoja na fabyrcznych ustawieniach, tylko ilosc kul na 5 i ustawienia co do kredytow za wrzuty, a tak to nic nie ruszam
Odpowiedz
#12
nie wiem jakie są fabryczne ustawienia, ja sobie wszystko sam ustawiam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości