Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AVATAR
#1
Pytanie do kolegów, którzy grali w Avatara na zawodach w Budapeszcie lub nawet ogólnie gdziekolwiek.

Z tego co pamiętam faktycznie ten fliper często drainował kuleczki po bokach, ale z tego co pamiętam to nawet miło się grało - nie wciąga tak jak Tron, ale chyba nie najgorszy.

Jakie macie zdanie?
Odpowiedz
#2
Macie w Wawie Avatara to dajcie znać jak się Wam podoba.

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie najlepsza muzyka z jaką miałem do czynienia we fliperach - oryginalny soundtrack z filmy - do tego genialne odgłosy i świetnie zrobione Jackopty.
Wizualnie wiadomo - plastic fantastic, ale nadrabia oświetlenie, które też kusi kusi Smile

No i genialne łączenie multiballi - gdzie multiball trwa i trwa.

Moja maszyna jest już po poprawkach i nie drainuje tak kuli środkiem - zainstalowany jest pod grzybkami mały drucik, który poprawia tą małą usterkę za którą ten flipper jest tak zjechany w ocenach.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#3
Jak nic nie stanie na przeszkodzie to jutro o 19-ej powalczymy na nim Smile Ciekawe czy jest tak szybki jak Tron Wink

Nie wiem jak jest z lokalem - na zdjęciach wygląda bardziej jak restauracja niż pub więc może okazać się że gra nie jest zbyt komfortowa Wink
Odpowiedz
#4
Oki - koniecznie napisz co i jak Wink No i nie przejmuj się początkiem jak Ci kula środkiem uciekać będzie - przywykniesz Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#5
Jeśli tilt jest tak ustawiony jak na Tronie to... nie będzie uciekać środkiem :mrgreen:
Odpowiedz
#6
NEX napisał(a):Jeśli tilt jest tak ustawiony jak na Tronie to... nie będzie uciekać środkiem :mrgreen:
:mrgreen:
Odpowiedz
#7
Byłem, widziałem, grałem Smile Co prawda byłem bardzo krótko i zdarzyłem zagrać tylko 3 gry ale prawie 50kk udało się ugrać Smile Maszyna nówka, wszystko działa, stan idealny.
Co do tego środka to nie ucieka gdyż... z prawej strony wystaje tam około 1,5 centymetrowy drucik który kieruje bile tak że praktycznie nigdy nie spada środkiem. Skoro ten drucik tam jest to najwidoczniej Squall miałeś rację Smile

Automat całkiem fajny. Ciekawy multiball który można łączyć z kolejnym. Świetne animacje. Troszkę mało na stole ale za to zawsze coś błyska i jest na co grać Smile
IMHO znacznie łatwiejszy od TRONa a przy tym o wiele wolniejszy. Tilt bardziej czuły niż na Tronie ale pomimo tego spokojnie można od czasu do czasu trząchnąć Smile

Jedyna wada to otoczenie automatu. Gorąco jak cholera a do tego strasznie głośno przez co praktycznie nie słychać maszyny. O godzinie 20-ej było trochę tłoczno. Ogólnie lokal to typowy PUB z ławami i stolikami. Fliper stoi niestety "na przejściu" i prawie po środku lokalu.
Warto wpaść w 4 osoby, zająć najbliższy stolik i wtedy można spokojnie pograć i napić się piwa Smile
Odpowiedz
#8
Super w takim razie daj znać jak zrobisz ponad 100 milionów - zwróć uwagę na walkę z AMP - świetnie potrafi zakręcić bilą i naprawdę czuć walkę - może kiedyś uda Ci się usłyszeć muzykę i efekty - naprawdę rewelka!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#9
NEX napisał(a):Warto wpaść w 4 osoby, zająć najbliższy stolik i wtedy można spokojnie pograć i napić się piwa Smile

jestem za! ja mogę we wtorek wieczorem Smile
Odpowiedz
#10
Byłem wczoraj 73mln ,GEKSA już nie na tronie :-D ,niestety na Congu w Skechu nadal!! Daniel wykręciłeś taki wynik że przy następnym podejściu przychodze z własnym krzesłem Smile . Na Tronie w Arenie Nex zasiada gratuluje!!fajnie że maszyna sprawna,blat na miejscu,ciekawe jak długo?(JAM daruj )bo można zamiatać maszyną jak dawniej.W Kosmosie STNG naprawiony.Przelot po maszynach w Wawie udany. :mrgreen:
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#11
jak będziesz robił kolejny przelot to może daj znaka, możliwe że się przyłączę
Odpowiedz
#12
jak wyżej Smile
Odpowiedz
#13
UWAGA!!!!UWAGA!!!!
Czwartek 22.03.2012
Prawdopodobieństwo przelotu po stołach bardzo duże Big Grin
Odpowiedz
#14
Tylko znów nie popsuj czegoś Wink
Odpowiedz
#15
to dawaj znać, panie Kulawy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości