Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indiana Jones kilka rzeczy
#1
Wczoraj kupiłem Demolkę, Indianę i Apollo 13
Zaczynam przegląd od Indiany ;-)

usterki:
1. często wyrzuca mi po dwie kule, przyczyściłem opto i nic.
2. Nie działa prawa łapka, co najpierw sprawdzić?
3. Wyświetlacz który w nim był w ogóle nie świeci, miełem u siebie uszkodzony w którym nie świeciły dwie linie, włożyłem go i ledwo co świeci po bokach ;-)
Odpowiedz
#2
Ktoś chyba w totka wygrał. Niezły połów! :mrgreen:

Co do łapki - sprawdź najpierw cewkę multimetrem, może być spalona czy po prostu zużyta. Jak wszystko cacy to może być kabel (mi w TOTANie raz odpadł kabel O.o), ewentualnie płyta(?).
Odpowiedz
#3
mucha napisał(a):Wczoraj kupiłem Demolkę, Indianę i Apollo 13
Zaczynam przegląd od Indiany ;-)

usterki:
1. często wyrzuca mi po dwie kule, przyczyściłem opto i nic.
2. Nie działa prawa łapka, co najpierw sprawdzić?
3. Wyświetlacz który w nim był w ogóle nie świeci, miełem u siebie uszkodzony w którym nie świeciły dwie linie, włożyłem go i ledwo co świeci po bokach ;-)


Jak mogę coś podpowiedzieć, przeglądałem manual ( Fliptronick Board )na płytce znajdują się cztery bezpieczniki F 901 F 904 3 A sprawdz je w pierwszej kolejności
Odpowiedz
#4
mucha napisał(a):...1. często wyrzuca mi po dwie kule, przyczyściłem opto i nic.
to je wymień
mucha napisał(a):2. Nie działa prawa łapka, co najpierw sprawdzić?
tak, jak radzi leszek a potem opta przy przyciskach
mucha napisał(a):3. Wyświetlacz który w nim był w ogóle nie świeci, miełem u siebie uszkodzony w którym nie świeciły dwie linie, włożyłem go i ledwo co świeci po bokach ;-)
sprawdź napięcia na wyświetlaczu.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#5
leszek golon napisał(a):Jak mogę coś podpowiedzieć, przeglądałem manual ( Fliptronick Board )na płytce znajdują się cztery bezpieczniki F 901 F 904 3 A sprawdz je w pierwszej kolejności

Dzięki, sprawdzę wieczorem i dam znać ;-)




Pinball Wizard napisał(a):...
sprawdź napięcia na wyświetlaczu.

mógłbym prosić o krótką instrukcję??



jeszcze jedno, w indianie jest 6 kul w magazynku ?? bo do demolki chłopaki wrzucili 8 zamiast 5 kulek i też świrował przy wybijaniu, i coś mi świta że tutaj też może być więcej :mrgreen:
Odpowiedz
#6
Jest ok.
Four multiball modes: 3-ball regular multiball, Quick multiball (2-ball), "Well of Souls" multiball (6-ball), "Eternal Life" wizard mode (6-ball).
Odpowiedz
#7
sorry za OT ale zawsze mnie ciekawiło dlaczego w kreaturze są trzy bile pomimo dwubilowego multiballa...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#8
mucha napisał(a):Wczoraj kupiłem Demolkę, Indianę i Apollo 13
Zaczynam przegląd od Indiany ;-)

usterki:
1. często wyrzuca mi po dwie kule, przyczyściłem opto i nic.
2. Nie działa prawa łapka, co najpierw sprawdzić?
3. Wyświetlacz który w nim był w ogóle nie świeci, miełem u siebie uszkodzony w którym nie świeciły dwie linie, włożyłem go i ledwo co świeci po bokach ;-)
Super ja się czaje na Road Show,a. Apollo proponuje w pierwszej kolejności wystawic na Allegro
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#9
Diablo napisał(a):....a. Apollo proponuje w pierwszej kolejności wystawic na Allegro

miałem już raz Apollo, ;-) a decyzja czy zostanie czy nie, zapadnie za jakiś czas dopiero :-)
Odpowiedz
#10
co do dwóch bill przy wybiciu.
1.sprawdż opta, czy emitery są ok.
2. sprawdż czy bile w magazynku na szynie , dobrze "spływają",czyszczenie

+ drobny papier ścierny, powinny pomóc.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#11
ale po co sprawdzac emitery? Najpierw niech zacznie od testu w menu i testu switch'y... Wtedy wyjdzie czy opto sa ok.
Odpowiedz
#12
szeryfisch napisał(a):ale po co sprawdzac emitery? Najpierw niech zacznie od testu w menu i testu switch'y... Wtedy wyjdzie czy opto sa ok.
Nie zawsze test wykaże usterkę.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#13
Co do prawej łapki, pali bezpiecznik, cewka???
Odpowiedz
#14
mucha napisał(a):Co do prawej łapki, pali bezpiecznik, cewka???




Sprawdził bym cewkę i tranzystory Q1 Q2 Q3 Q4 na płytce fliptronic Mogą mieć zwarcie między elektrodami
Sprawdz je omomierzem
Odpowiedz
#15
Leszek miałeś rację, bezpiecznik 903 byl walnięty, wymieniony i jest git. A pali mi bezpiecznik 111
Nie wiem czy bezpiecznik F903 ma coś wspólnego z podwójnym wybijaniem kuli, ale po jego wymianie już normalnie po jednej wyrzuca :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości