Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomomc w ustawieniu Lethal Weapon 3
#1
Wstawiłem ten Lethal Weapon i mam problem z ustawieniami.

1. Znalazlezłem manuala na ipdb.org ale niestety adjustments menu nie pojrywa się do końca z tym co jest w manualu Smile W szczególności chodzi mi o pricing. Po pierwsze nie mogę wejść z ustawienia "custom" (zgodnie z instrukcją powinna to być jedna z opcji i wejście w nią rozwija ustawienia wrzutników). Opcji custom nie znajduję, lista opcji predefinowanych też zupełnie nie zgadza się z tym co w instrukcji (są inne kraje, USA ma 6 zamiast 4 opcji). Poradziłem sobie ustawiając "USA 4" który na lewym wrzutniku daje 1 impuls przy 2 impulsach na kredyt. Chciałem jednak ustawić przy 5 impulsie dodatkowy kredyt (żeby przy 5x 1PLN były 3 gry). Help?

2. Gdzie kupujecie wrzutniki? Podejrzewam, że wrzutnik tylko złotówkowy utrudni granie (ileż można mieć złotówek Wink) i myślałem, żeby dokupić wrzutniki na 2 i 5. W tej sytuacji lepiej zamienić na wrzutnik elektroniczny, czy 2 mechaniczne dobrać?

3. Nie mogę znaleźć w menu ustawień ball save'a. Chciałem jakiś w miarę długi ustawić. Lampka 'ball save' jest, wiec zakladam ze to powinno byc do ustawienia.

4. Chciałem podregulować szerokość outlane'a (na minimum). To się po prostu odkręca od dołu kluczem i od góry śrubokrętem, przesuaw i znów dokręca? Nie miałem własciwego klucza od dołu (6 za mała, 8 za duża a 7 nie mialem przy sobie :/) wiec nie udalo mi sie sprobowac, ale skoro juz jestem w domu to pomyslalem ze podpytam.

5. Jak wysunę playfield to przy chowaniu mam problem że z tyłu wskakuje rura z kablami - muszę ją ręką przesunąć żeby playfield schowac. To normalne? Smile
Odpowiedz
#2
2 gdzie kupić wrzutnik ? , ktoś nie przegląda allegro.
4 bez komentarza i bez kluczy calowych. Smiało za 100 zł na allegro lub za 30 zł w Jula ( te drugie jednorazowe )
5 .nie to nie normalne
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#3
Diablo napisał(a):2 gdzie kupić wrzutnik ? , ktoś nie przegląda allegro.

Nie pytałem gdzie są dostępne, tylko gdzie "Wy" kupujecie - w domyśle gdzie najlepiej zaopatrzyć się w akurat to. Nie znam się, to lepiej zapytać Smile

Diablo napisał(a):4 bez komentarza i bez kluczy calowych. Smiało za 100 zł na allegro lub za 30 zł w Jula ( te drugie jednorazowe )

Tak, juz ktos pisal w drugi moim poscie, dzisiaj nabywam. Chcialem do Jula jechac, ale w takim razie rozejrze się za czymś w necie Smile

Diablo napisał(a):5 .nie to nie normalne
No w Fish Tales tak nie mam, w Space Jam inaczej się podnosi playfield. Popatrzę co tam może to powodować Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości