Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EM Bow and Arrow zaczynamy
#1
Jak w temacie a dokladnie to:
Na poczatku dalo sie wlaczyc gre tylko na jednego playera. Przy ponownym wcisnieciu prycisku start nie dodawalo playera tylko resetowalo gracza pierwszego.
Oprocz tego gre konczyl po 2 kulce zamiast po 3.
Widze ze ktos kombinowal z okablowaniem do kredytow i wlaczania gry zdjecie za moment.
Teraz gry nie da sie wlaczyc. Przy nacisnieciu "start" wybija kule, potem znowu (tak jak by myslal ze juz mi spadla) i jeszcze jeden raz i koniec.
Normalnie podczas gry powinien chodzic ciagle jeszcze jeden silnik i jego tez podczas startu nie wlacza.
Wymylem wyczyscilem ball count unit orazcoin count
Mezik
Odpowiedz
#2
Przepraszam za odskok od tematu, ale skoczyłem do internetów poszukać co to za cudo i znalazłem taki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=vp2BLIvr48Q

Gościu brzmi jak kompletnie naćpany Wink Rozumiem, że Twój egzemplarz jest w nieco gorszym stanie? Wink
Odpowiedz
#3
Moj lepszy a filmi widzialem faktycznie koles dziwny Smile
Udalo mi sie uruchomic gre i gra sie na 1 gracza bo przy probie dodania graczy jest reset.
Odkrylem ze jak odepne playfield to wszystko zaczyna dzialac prawidlowo czyli 4x start to ustawienie na 4 graczy. Rozumiem ze cos pod playfieldem jest nie tak (jakies zwarcie czy cos) ale nie wiem co. Na oko ogladnalem wszystkie polaczeniani nie widze zadnego zwarcia. Gdzie szukac?

Przy okazji w tym flipperze nie mam "cymbalkow" czyli zadnego dzwieku. Nie widze tez zadnych kabelkow ktore mogly by byc uciete. Byly wersje silent?
Mezik
Odpowiedz
#4
Musisz zacząć od rozpoznania przeciwnika. W EM przeciwnikiem jest ten wielki bęben z mnóstwem styków napędzany silnikiem. To mechaniczny protoplasta procesora :lol:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#5
20h pozniej juz wszytkomwiadomo, prawie wszystko dzila a nawet jesli nie to wiem dlaczego i co mam zrobic. Troche sie nauczylem Smile nie rozumiem w ogole sposobu dzialania tego mechanicznego procesora ale udalo mi sie naprawic bez tej wiedzy.
Mezik
Odpowiedz
#6
Postukal, popukal i zadzialalo. Bedzie w Chmielu? Nigdy nie gralem na EM, chetnie bym sprobowal. Moze uda mi sie wpasc na lige, chociaz termin troche niefortunny (urodziny corki w ten weekend)
Odpowiedz
#7
Mezik wrzuć jak możesz jakieś fotki/filmy Smile
Z tego co widziałem na ipdb maszyna wygląda całkiem fajnie.
Odpowiedz
#8
tak bedzie stal w chmielu na stale Big Grin
przy okazji liga bedzie 25 stycznia o godzinie 12! wyjatkowo Big Grin

filmik https://www.youtube.com/watch?v=IclW-Rmr...e=youtu.be

[Obrazek: 10898203_10153002641954824_1200691800399...591ea5f271]
[Obrazek: 10351079_10153002642064824_9126704470135...71b14af244]
[Obrazek: 10915304_10153002642159824_3974152863295...c525f79cfb]
Mezik
Odpowiedz
#9
Nice! Maszynka jest sliczna. Wprawdzie wydaje mi sie, ze na dluzsza mete wszystkie EM sa troche na jedno kopyto i roznia sie glownie motywem graficznym, ale z drugiej strony jeszcze na zadym nie gralem Smile Postaram sie zajechac na 25., jezeli urodziny wyprawimy tydzien pozniej to bede Smile
Odpowiedz
#10
mezik napisał(a):tak bedzie stal w chmielu na stale Big Grin
przy okazji liga bedzie 25 stycznia o godzinie 12! wyjatkowo Big Grin

filmik https://www.youtube.com/watch?v=IclW-Rmr...e=youtu.be

Obrazek
Obrazek
Obrazek




Kupiłeś go w fabryce to maszyna z 1974r nie może mieć 40 lat :-P wygląda Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:


EM są boskie to maszyny z duszą jednak brakuje tego głosu dzwonków!musowo musisz to zmienić
Odpowiedz
#11
Fabryce ? stał w stodole Big Grin zdjecia KŁAMIĄ dlatego nie mozna kupowac sprzetu po zdjęciach zwlaszcza takich jak te czyli poglądowych.


Załączone pliki Miniatury
   
Mezik
Odpowiedz
#12
Na fotkach wygląda świetnie Smile Jak na EM dużo migających elementów. Naprawdę fajna maszynką.
Odpowiedz
#13
Lubie to :-) bardzo dobry flipper,mam czesto okazje grac na nim,poswiecam maszynce duzo czasu, Gratulacje fajnego egzemplarza !!
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości