Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE PINBALL ARCADE
#16
na Szajsungu nie funguje Sad
Odpowiedz
#17
JAM napisał(a):na Szajsungu nie funguje Sad
Na jakim modelu?
Odpowiedz
#18
grales w wczesniejsza wersje na konsoli ? tam z nowszych stolow jest MEDIEVAL MADNESS, TALES OF THE ARABIAN NIGHT i NO GOOD GOFERS, ja mam to na x360 i gra jest poprostu swietna, wczesniej tylko na psp gralem, za miesiac jak dobrze pamietam ma wyjsc to w co ty teraz grasz wlasnie na konsole i na to bede polowal od premiery
Odpowiedz
#19
Konsoli nie mam więc pozostaje Android, chyba że wyjdzie tez na PCa Wink
Odpowiedz
#20
Galaxy Ace
Odpowiedz
#21
JAM napisał(a):Galaxy Ace
A to chyba powinno śmigać. Nie startuje czy przycina się?

Fakt że sprawdzałem na topowym modelu z dwurdzeniowym prockiem, 1GB RAMu i rozdzielczości 540 x 960 ale w komentarzach czytałem że na słabszych sprzętach tez śmiga.
Odpowiedz
#22
Market informuje mnie ze mam niezgodne urzadzenie...nawet pobrac nie moge...nie wiem jakos dziwnieSad
Odpowiedz
#23
Hmmmm może kwestia rozdzielczości. Z tego co kojarzę ACE ma rozdzielczość 320x480. Być może w tej grze minimum to VGA.
Odpowiedz
#24
SE Neo V dziela
Odpowiedz
#25
na iPhone jest ??
Odpowiedz
#26
Jutro skombinuje kabelek HDMI/microHDMI i spróbuje podłączyć telefon do TV. Ciekawe jak to będzie prezentowało się na dużym ekranie Smile Teoretycznie powinno hulać bez problemu Smile

mucha napisał(a):na iPhone jest ??
Wygląda na to że jest: http://www.pinballarcade.com/ Osobiście nie sprawdzałem gdyż platformę ogryzka omijam z daleka Smile

Z tego co widzę na stronie producenta jest tez znaczek Windows - czyli na PCta tez chyba będzie Smile
Odpowiedz
#27
Przetestowałem na Tablecie Samsung Galaxy TAB 10.1. Wszystko działa. W końcu widzę jakieś sensowne zastosowanie dla tabletów - wymiary idealne do gry na fliperze Wink
Odpowiedz
#28
Jest na Iphone i Ipadzie - chodzi idealnie Smile Mam wszystkie stoły i niebawem będą kolejne - między innymi MM
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#29
marcinkg napisał(a):na x360 i gra jest poprostu swietna, wczesniej tylko na psp gralem, za miesiac jak dobrze pamietam ma wyjsc to w co ty teraz grasz wlasnie na konsole i na to bede polowal od premiery

To już niedługo (4 kwietnia): http://www.polskilive.pl/news/pinball-ar...premierowy

Ja czekam na wersję Windows (konsol nie posiadam) - nie ma to jak pograć z użyciem normalnej klawiatury i dużego monitora z pivotem Wink
Odpowiedz
#30
NEX napisał(a):...
Ja czekam na wersję Windows ...
Myślisz, że wyjdzie. Też bym pograł na PC-cie, ale kiedy ... :?: Undecided
F-14 TOMCAT - GETAWAY - INDIANA JONES - To už se nevrátí Cry Cry Cry
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości