Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
no fear pytanko
#1
w menu mam wylaczone flipper launch a ball a jak nacisne na starcie prawy flipper to wystrzeliwuje. przy okazji walcze z resetem wiec zastanawiam sie czy to moze byc jakis symptom
Mezik
Odpowiedz
#2
reset to BR1 i BR2
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#3
br1 br2 wszystkie kondensatory regulator napiecia wszystko wymienione
nie wymienilem tylko jeszcze jednego malutkiego kondensatorka 100uf. jesli to nie to to sie poddaje Big Grin
Mezik
Odpowiedz
#4
nie poddawaj się! ;-)
XIX
Odpowiedz
#5
Resety w WPC to temat rzeka. Podaj pomiar napięcia 5 V. Najlepiej z płyty CPU.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#6
U mnie w RS się też resetowało. Wymieniałem wszystko, wszystkie mostki, kondensatory, różne U itd. Okazało się na końcu, że winna była taśma łącząca CPU z fliptronics, sound board i coś tam jeszcze (ta taśma która ma 4 końcówki), tak więc sprawdź jeszcze to.
Odpowiedz
#7
Warto też obejrzeć złącze J101 czy nie jest upalone albo luźne.
Odpowiedz
#8
mezik napisał(a):w menu mam wylaczone flipper launch a ball a jak nacisne na starcie prawy flipper to wystrzeliwuje. przy okazji walcze z resetem wiec zastanawiam sie czy to moze byc jakis symptom
Jeśli masz taką możliwość, to podmień Fliptronic Board.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#9
Jak sie rozgrzeje maszyna resety ustaja
Mezik
Odpowiedz
#10
podmienilem fliptroniki i dalej bylo to samo
dzisiaj wymeinilem taki maly kondensatorek 100uf 10v na lini napiecia 5v (po odczycie mial pojemnosc 25uf) i jak narazie nie dosc ze sie nei zresetowala gra to na dodatek prawa lapka przestala wybijac kule i normalnie przelacza "misje" tak jak lewa
Mezik
Odpowiedz
#11
mezik napisał(a):podmienilem fliptroniki i dalej bylo to samo
dzisiaj wymeinilem taki maly kondensatorek 100uf 10v na lini napiecia 5v (po odczycie mial pojemnosc 25uf) i jak narazie nie dosc ze sie nei zresetowala gra to na dodatek prawa lapka przestala wybijac kule i normalnie przelacza "misje" tak jak lewa

No, to jednak są na niebie i we fliperach rzeczy, o których fizjologom się nie śniło. :lol:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#12
Pinball Wizard napisał(a):
mezik napisał(a):podmienilem fliptroniki i dalej bylo to samo
dzisiaj wymeinilem taki maly kondensatorek 100uf 10v na lini napiecia 5v (po odczycie mial pojemnosc 25uf) i jak narazie nie dosc ze sie nei zresetowala gra to na dodatek prawa lapka przestala wybijac kule i normalnie przelacza "misje" tak jak lewa

No, to jednak są na niebie i we fliperach rzeczy, o których fizjologom się nie śniło. :lol:
Nie fizoluj Wink
No Fear: dziwna maszyna to i przypadłości ją dziwne dopadają.
Odpowiedz
#13
Co wy wiecie o No fear , mój dzisiejszy zakup


Załączone pliki Miniatury
   
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#14
No jak zdarles jakims rozpuszczalnikiem farbe ze swojego playfieldu to teraz musisz takie zakupy robic Smile
Mezik
Odpowiedz
#15
Nie taki już kupiłem , pomalowany był flamastrami przez sprzedawcę , na zdjęciach nie bylo widać uszkodzeń z zaskoczony , Cale szczęście ze nie był drogi . A mylar/ klej zmywam nie rozpuszczalnikiem tylko zmywaczem bez acetonu.
Sam sprawdź .
Ten też kupilem mimo że nie posiadam flippera


Załączone pliki Miniatury
   
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości