Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry Arcade na PS3
#1
Posiadacie informacje czy jakieś gry Arcade były wydane na PS3?
Odpowiedz
#2
Jeżeli masz na myśli tytuły, które pojawiły się wcześniej w salonach arcade (budach z grami) to przychodzą mi do głowy następujące:

Celowniczki na szynach: House of the Dead 3,4, Overkill, Time Crisis 4, Time Crisis Razing Storm, Deadstorm Pirates.
Bijatyki: Tekken 5-6, Tekken Tag Tournament 2, Soulcalibur V, Street Fighter IV. Dead or Alive 5, BlazBlue Continuum Shift, Virtua Fighter 5
Shot'em up: Under Fire (dużo więcej skrolowanych strzelanin jest na x360, zwłaszcza od Cave)
Samochodówki: Crazy Taxi
Klasyczne starocie: zestawy od Namco (Museum Essentials), Midway (Arcade Origins), Capcom (Arcade Cabinet).
Cyfrowe odtworzenia pinballi: Pinball Arcade, PHOF Williams Collection (z jednym stołem, którego nie znajdziesz na tą chwilę w TPA).

oraz takie, które zazwyczaj przejęły tytuł po swoich znamienitych przodkach, ale nie koniecznie kontynuują chlubną tradycje swoich protoplastów (nowoczesna oprawa graficzna, której nie zawsze towarzyszy równie wysoka grywalność): Ridge Racer 7, Virtua Tennis 4, Mortal Kombat, Bionic Commando, Elevator Action Deluxe, After Burner Climax.
Odpowiedz
#3
Kilka lat temu na PS store pojawił się dwupak Capcom'u pod nazwą Final Fight Double Impact. W środku poza klasycznym FF znaleźć można było gierkę Magic Sword. Oba tytuły bardzo fajnie przeniesione na plejaka.
Odpowiedz
#4
Dzięki za info. Chodziło mi właśnie o budy z grami np. z podziemi pod Rotundą Smile

FF też mnie interesował a i jak widziałem jest także przeniesione Night Warriors tylko pod ( chyba ) nowym tytułem.

A przy okazji - kojarzycie może jakieś sklepy w Polsce które sprowadzają gry na PS3 z zagranicy? Wymienione tu tytułu nie były dystrybuowane na Polskę Sad
Odpowiedz
#5
Eee nie jest chyba tak źle. Sporo z wymienionych przez kolegę tytułów dostępnych jest na PSstore. Tak więc masz je na wyciągnięcie ręki.
Capcom Arcade Cabinet z tego co pamiętam był (być może nadal jest) za friko z gierą 1942.
Odpowiedz
#6
Z wymienionych przeze mnie tytułów chyba tylko Under Defeat HD Delux Edition kupowałem przez Amazon UK (jeszcze za czasów darmowej przesyłki), chociaż zdaje się, że trafiła pózniej do cyfrowej dystrybucji. Reszta błąkała się w cyfrówkach PSS, albo w bardziej materialnej formie na półkach sklepowych.
Odpowiedz
#7
Przypomniało mi się... w dystrybucji cyfrowej są jeszcze dwie części Mad Dog McCree. To w końcu też gra przeniesiona z automatu :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Dzięki za info Smile Niestety problem polega na tym że nie mam możliwości korzystania z dystrybucji cyfrowej więc w rachubę wchodzi tylko kupno płyty z grą. Też nie chcę korzystać z E-buy itp. gdyż zakupy wykonywane przez internet wolę realizować u Polskich dostawców.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości