Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY III (23-24.08.2014)
#46
moze byc ze KLASYCZNY ale fajnie bylo na PPO ze byla ta tablica z flipperami i kazdy bral sobie nazwe flippera i sam mogl zagrac gre kiedy chcial - o to mi chodzilo ze podobnie jak na PPO a nie system

podsumowujac jeszcze bez JOKERA w eliminacjach, w grupach bez dogrywek (wyjatek w finale) bo decyduje wyzsze miejsce z eliminacji

nie bedzie jak w tamtym roku u mnie ze dobierac sie albo losowe 3-4 osobowe grupy i wtedy ludzie graja jeden na drugim, chodza za rece, szukaja sie i na siebie czekaja

musze sprawdzic tabelki z tamtego roku czy ogarna to Smile
#47
Kod:
Wybieram się w czwartek czyli 21 sierpnia. Planuje wyruszyć około południa (dokładna godzina do ustalenia). Z Dźwirzyna planuje wyjechać w poniedziałek o 9:00 rano.
Mam wolne jeszcze dwa miejsca - jeśli ktoś szuka transportu w tym terminie - proszę o PW.
Aktualizacja: mam jeszcze jedno wolne miejsce.
#48
u mnie sprawy zmieniły się o 100% :mrgreen:
pytanie do ludzi którzy już zarezerwowali noclegi jak najbliżej plazy ;-) , nie wiecie czy są wolne miejsca ?? albo podpowiedzcie nazwy to podzwonię :->
#49
warto wpisać na allegro "DŹWIRZYNO" - tam jest kilka ofert ale chyba aktualne
#50
:mrgreen:
chciałem pójść na łatwiznę żeby nie szukając każdego pensjonat czy jest blisko czy nie ;-)
#51
mucha napisał(a):chciałem pójść na łatwiznę żeby nie szukając każdego pensjonat czy jest blisko czy nie ;-)
Zajrzyj na tę stronę. Wybierasz/filtrujesz oferty po nazwie ulicy, z których te w rozsądnej odległości od najważniejszej imprezy sierpnia w Dźwirzynie to: Wyzwolenia (uwaga, jest dosyć długa!), Rybacka, Ogrodowa, Piastowska, Wrzosowa. Trochę dalej są Żeglarska i Krasickiego. Na pewno coś znajdziesz.
Niestety, chyba trochę późno zabrałeś się za szukanie i rezerwację.
#52
spoko spoko, końcówka sezonu 8-)
#53
RAV napisał(a):Niestety, chyba trochę późno zabrałeś się za szukanie i rezerwację.
W sumie jakieś kilkanaście osób jedzie całkiem bez rezerwacji Wink
#54
Marcin, mógłbyś oficjalnie podać które turnieje będą zaliczały się do WPPR? Rok temu miały liczyć się dwa a ostatecznie zostały wysłane cztery.

Fajnie gdyby było to ustalone PRZED rozpoczęciem gier.
#55
do WPPR zaliczane sa tylko 2 glowne turnieje czyli :

- PLAZA PARK PINBALL PARTY III (W SOBOTE OD RANA ELIMINACJE DO OKRESLONEJ GODZINY, PRZECHODZI PIERWSZA 16, GRA W 4 OSOBOWYCH GRUPACH, PRZECHODZI 8 I DALEJ 4 DO FINALU.

- PLAZA PARK PINBALL PARTY III ELITE (W NIEDZIELE OD RANA DO GODZINY 18 TAK ABY WARSZAWIACY WYROBILI SIE NA POCIAG, GRAMY 1NA1, PARY I MASZYNE TAK JAK WYLOSUJE KOMPUTER)
#56
Do której przwidziane są eliminacje na sobotę? Ja będę pewnie dopiero gdzieś koło 15, zdążę obskoczyć te 16 maszyn?
#57
jakby ktoś chciał to w plaza jest 4-osobowy pokój wolny ;-)
#58
Dylek wszystko wyjdzie w praniu, zobaczymy ile ludzi się pojawi. Dla Ciebie naciągniemy lekko regulamin jak będzie trzebaSmile

Planowo coś 17-18. Tak aby finał zagrać przed świtem Smile

Albo obierasz strategie lewy kanał, prawy kanał i 3 kula między oczy to do 16 się wyrobisz Smile
#59
I jak, gdzie te maszyny? Prxyjezdzam specjalnie bo mialy juz jakies byc, a wyjade widze z niczym....
#60
w PLAZA PARK stoi w tej chwili ok 20 sztuk ...

jutro odpalamy na pietrze maszyny


Jak ktos ma za duzo gumek na lapki flipperowe (nowych) najlepiej czarnych to wezcie co macie ze soba, odkupie zaraz po turneiju lub zaplace bo wyszlo wszystko a jeszcze kilkanascie by sie przydalo zeby bylo pieknie, slicznie, estetycznie.

Druga sprawa stopki, jak ktos ma tez chetnie kilka pozycze na czas turnieju bo moze mi kilku braknac.

Trzecie sprawa i tu chyba bedzie ciezko potrzebuje mechanizm ktory wybija kule ... stosowany jest w WHITE WATER (tam zbieraja sie kule na locka i podaje na ta wysoki mini playfield do gory na 3 lapke) THE FLINTSTONES gdzies tam pod blatem, chyba jak do the machine wrzuca.


http://www.ministryofpinball.com/en/game...acket.html

tak to wyglada zamowilem z Holandii razem z gumkami i innymi pierdolami ale paczka nie dotarla ...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości