Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY III (23-24.08.2014)
#31
+ jesli beda, to czy bedzie jakas szansa na kupienie karnetu na free play Wink
#32
W czwartek będzie już calkim sporo osób. Z tego co Marcin mówił to w czwartek powinno już tam być kilkanaście maszyn.
#33
Z tego co si orientowalem znaczna czesc graczy ze stolicy ma powrotny pociag w niedziele o 19.40 z Kolobrzegu a autobus do Kolobrzeu 18.30

Co powiecie aby rozgrywki w niedziele zacząc wczesniej niz o 12? Dacie rade o 10 ? W drugi dzien prawdopodobnie zagramy systemem ELITE wiec bedzie nam potrzebne sporo czasu na rozegranie jak najwiekszej ilosci rund.

W sobote ktos bedzie mial problem z pojawieniem sie o 10 ? Chodzi o to aby wpisac sie na liste graczy jak najwczesniej i ruszamy z turniejem nawet przed 12 jak wszystko bedzie bez poslizgu (w pierwszy dzien eliminacje do turnieju glownego sa lekko zgapione z PPO, bedzie tablica z nazwami flipperow, nie bedzie trzeba dopierac sie w 4 i caly dzien chodzic i siebie szukac tylko kazdy musi zagrac 1 raz na kazdej maszynie turniejowej w czasie kiedy mu to pasuje przed uplywem wyznaczonej godziny). Nastepnie przechodzi najlepsza 16 a pozniej to tredycyjnie 8 i finalowa 4.

Lepiej pojawic sie wczesniej i pozniej grac sobie na luzie z przerwa na obiad itp niz pozniej i final grac nad ranem Smile

Zapisac sie do turnieju w sobote mozna nawet kilka godzin przed koncem czasu na rozegranie wszystkich gier eliminacyjnycg.. Bedzie troche inaczej niz na PPO bo kazdy bedzie musial zagrac na kazdym flipperze 1 gre + ewentualnie JOKER, wtedy nie bedzie sensu czekac na koniec czasu zeby zobaczyc na jakim flipperze mamy szanse zajac wyzsze miejsce.

Sorry za balagan i bledy ale czas goni :-)

Info wrzucone troche do waszej dyskusji jak ktos ma jakies rady, sugestie, propozycje to walic smialo. To w koncu nasza wspolna impreza i jak najwiecej ludzi ma byc zadowolonych !


Zaspalem troche z tematem koszulek .... Mariusz nie da rady ogarnac jak co roku bo ma tyle co ja albo jeszcze troche wiecej na glowie. Ma ktos znajoma firme ktora by sie wyrobila w szybkim terminie z zrobieniem koszulek ? Tak jak w tamtym oku z tylu duzy plakat z przodu tylko napis plaza lub cos podobnego.
#34
pytanie od nowicjusza.
Nic nie rozumiem w temacie punktacji itp.
Czy jesli pojawie sie o 10.00 zapiszę. i nie będę miał ambicji wygrać, a powrót zaplanowałem koło 20.00 to nie popsuje czegoś (w sesnie regulaminu) i lepiej popykać sobie poza turniejem ?
Chcialbym pograć na jak najwiekszej liczbie realnych stolow i jesli waruinkiem jest wzięcei udziału w konkursie to wezmę... Smile
#35
Busol napisał(a):Chcialbym pograć na jak najwiekszej liczbie realnych stolow i jesli waruinkiem jest wzięcei udziału w konkursie to wezmę... Smile

Mamy zbieżne cele Wink
#36
Aby korzystac z strefy FREE PLAY trzeba byc zaisanym na turniej danego dnia.

Wracajac o 20.00 niczego nie popsujesz, przewidujemy eliminacje do godz 16-17 maks po tym wylonimy 16 najlepszych, nastepnie w grupach 8 i ostatecznie 4 finalistow. Wedlug planu jak nie wejdziesz do pierwszej 8 to nic nie stracisz jadac o 20.

Co tak wczesnie, do Szczecina bardzo blisko, po co tak wczesnie wracac ?
#37
marcinkg napisał(a):...Bedzie troche inaczej niz na PPO bo kazdy bedzie musial zagrac na kazdym flipperze 1 gre + ewentualnie JOKER, wtedy nie bedzie sensu czekac na koniec czasu zeby zobaczyc na jakim flipperze mamy szanse zajac wyzsze miejsce...
Marcin, ja nie widzę tu różnicy do PPO. Dlaczego mam nie czekać do końca, obserwując wyniki?

Ile będzie maszyn w eliminacjach i na ilu trzeba będzie zagrać?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#38
A kto będzie weryfikował wyniki czy są prawdziwe.
#39
Jaro napisał(a):A kto będzie weryfikował wyniki czy są prawdziwe.
WłaTca flipperUF Smile
#40
i ch.j, właśnie się dowiedziałem że niestety w tym roku nie pojadę, problem z transportem :evil:

Miłej zabawy !!
#41
Marcin, a jest już jakaś wstępna lista zawodników (kto potwierdził).
Może podaj ile osób??
#42
Jaro napisał(a):A kto będzie weryfikował wyniki czy są prawdziwe.
Dokładnie, dlatego lepiej grać w grupach, czwórkach, czy trójkach i zapisywać.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#43
bede mial 3 osoby ktore beda pomagaly przy organizacji, sedziowaniu, spisywaniu wynikow i nabijaniu kredytow


jedna mala roznica z PPO to taka ze w eliminacjach trzeba zagrac na wszystkich maszynach turniejowych 1 raz, nie pamietam jak juz bylo w wawie i ile, ale wiem ze nie na wszystkich i sam myslalem na ktorej maszynie oplaca mi sie bardziej zagrac czekajac do konca, u mnie chce zeby nie bylo czegos takiego tylko wszyscy na wszystkim

rezygnuje tez z Jokera ktory mocno przeciaga to wszystko a bedzie malo istotny jak bedzie 15 maszyn tunriejowych

trzeba bedzie starc sie w eliminacjach bo w razie takiej samej ilosci punktow w grupie w pierwszej 16 albo 8 nie bedzie tradycyjnej dogrywki tylko z automatu przechodzi osoba ktora byla wyzej w eliminacjach (pozwoli to tez zaoszczedzic troche czasu)

lista graczy jest niekompletna i wstepna, wymaga sporej ilosci grzebania w emailach i sms ... a w tym momencie jestem po maratonie nie spania - od niedzieli rano do teraz czyli noc z poniedzialku na wtorek spalem 2 godziny i jeszcze musze ogarnac tematy w Internetach Smile

ale ok 30 osob powinno sie pojawic

jutro w nocy ogarna jakies konkretniejsze zasady, co chcecie jeszcze wiedziec to pytajcie

uwagi, pomysly, sugestje, pretensje rowniez zapraszam Smile
#44
No to raczej nie ma tu żadnych podobieństw do PPO. Zagramy systemem KLASYCZNYM!!
#45
Tak, klasycznym. Ale grając samemu, nie czwórkami na poszczególnych maszynach.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości