Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JOHNNY MNEMONIC - rekordy
#1
[Obrazek: johnnymnemonic.jpg]

Moj wynik na JOHNNYM MNEMONICU, w trakcie gry złąpałem 1 albo 2 extra bille, nic nie dokupywałem, flipper ustawiony 1 gra= 5 kul

Myślę że do 20 mld bym doleciał przy dobrych wiatrach, ale musze go dobrze poznać jeszcze, i wsadzić żarówki tam gdzie się bonus mnoży bo jest tylko jedna środkowa.

Czytałem w necie, że to jeden z najbardziej "punktodajnych" flipperów, grając na nim zrobiłęm bonus ok. 1.800.000.000 i łapą najechałem na hold bonus i przy następnej kuli 2.000.000.000 bonus : )

Kto ma albo grał na tym flipperze niech napisze swój wynik, skylinie widziałem że masz go w kolekcji. Chce porównać czy w miare ok wynik czy trzeba jeszcze sporo pograć.
Odpowiedz
#2
miałem chwilę tego flippera i pamiętam wyniki około 5 miliardów na 4 kule + jakiś EB. Specjalistą w zakresie robienia Grand Champion jest JAM Wink Ma Johnnego...i spory wynik na koncie
Odpowiedz
#3
a kto to JAM ? skyline bo widzialem w podpisach pod postem ma wymienionego
Odpowiedz
#4
Mi na mistrzostwach Węgier wyszło ponad 2,900,000,000, trzy bile bez EB
Odpowiedz
#5
marcinkg napisał(a):Kto ma albo grał na tym flipperze niech napisze swój wynik, skylinie widziałem że masz go w kolekcji. Chce porównać czy w miare ok wynik czy trzeba jeszcze sporo pograć.


no mam JM, moj wynik to 22 Mld z groszem ,czyli raz wiecej niz ty, zrobilem go na 3 bilach bez dokupu,niestety nie mam fotek ,ale chyba zaczne robic, twoj wynik jest jak najbardziej ok Smile ale nasze wyniki to i tak pikus,ja widzialem raz na turnieju jak R.Sütter ,moj dobry przyjaciel zrobil na tej maszynce 78 MLD !!!!!! samego bonusu bylo ok 28 Mld wiec jeszcze mamy co trenowac Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#6
marcinkg napisał(a):a kto to JAM ? skyline bo widzialem w podpisach pod postem ma wymienionego

JAM czasem się tutaj udziela, wiem że ma ponad 30 rekord ale nie pamiętam ile dokładnie kul itp.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości