Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam specjalisty do naprawy The Machine (okolice Pułtuska
#1
Bry!
Mam Maszynę (http://www.ipdb.org/machine.cgi?id=1502), która potrzebuje serwisu/drobnej naprawy. Poprzestawiały Jej się dźwięki + nie działa górny wyświetlacz i kilka lampek. Pytanie - czy ktoś podjąłby się doprowadzenia Jej do pełnej używalności na miejscu, bez transportowania gdziekolwiek, bo bardzo Ją lubię i nie wyobrażam sobie rozstania... Stoi na działce za Pułtuskiem
Odpowiedz
#2
Jak dla mnie, to za daleko. Musiałbym ciągnąć pół warsztatu a nie chce mi się go demontować :-P
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#3
Niestety nadal nikogo nie znalazłem, więc ponawiam pytanie: Czy ktoś chciałby podjechać w okolicę Pułtuska w celu wymiany wyświetlacza alfanumerycznego i ustawienia głosów w The Machine, która była zwariowała i gada co chce? A może ktoś z okolic Warszawy/Pułtuska ma warsztat, do którego mógłbym Ją oddać? Polecicie kogoś? Pretty please with sugar on top!
Odpowiedz
#4
No to jest już nas dwóch.
Odpowiedz
#5
Jeśli jeszcze aktualne to mogę podjechać do tego flipera miedzy 25.07 a 27.07. Flipery naprawiam od 1989 roku. Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
O! Jakaś bratnia dusza! Witaj na forum.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#7
Jaka tam bratnia, jak dla mnie hiena, nawet się nie przywita tylko od razu reklama Confusedhock:
Odpowiedz
#8
Ja wiem ja wiem wszyscy by chcieli zeby kazdy sie zajmowal fliperami charytatywnie.

[ Dodano: 2014-07-20, 16:52 ]
I dlatego jesli sam nie ogarniesz
Maszyny jest duza szansa ze pojdziesz z torbami Smile
Mezik
Odpowiedz
#9
Znaczy się - zdzieram?! Cry
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#10
Nonjak masz kogos taniego w swojej okolicy (albo nie drogiego raczej) to spoko ale sa pewnie rejony gdzie o specjaliste trudno. A przy cenach min 25 za bylejaka prace (a tutaj praca jest fachowa) to przy dluzszej dlubaninie mozna przeinwestowac Smile
Mezik
Odpowiedz
#11
Pinball Wizard napisał(a):Znaczy się - zdzieram?! Cry

Pinball Wizard

Akurat Ty robisz tu zajebistą robotę :-> ja dzięki tobie wiem przynajmniej 2x więcej na temat napraw :-)
Odpowiedz
#12
Prawda jestes tutaj prawdziwym mistrzem. Pelny Szacunek!
Mezik
Odpowiedz
#13
Sorki że się nie przywitałem. Witam i pozdrawiam wszystkich Waldek.
Odpowiedz
#14
Cześć ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości