Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zabaweczki...
#61
Prąd jest, tylko z miejscem ciężko bo po drzwi po sezonie, ale o zawodach kiedyś myślałem (sam na żadnych nie byłem) bo z reguły daleko od Kołobrzegu ale mam kilka potencjalnych miejscówek w okolicach gdzie można by coś zrobić. Na punkcie na chwile obecna ze stałych to stoją najwięcej 3 sztuki więc żadne zawody na 3 sztukach ale pomyśle nad tematem może coś się uda zrobić.

Jakie są wymogi żeby zorganizować coś takiego ? bo nie orientuje się.
Odpowiedz
#62
Wymogi żadne, po prostu mówisz że chcesz a My pomożemy Smile
Odpowiedz
#63
do kolekcji dołączył drugi DEMOLITION MAN, może w połowie przyszłego miesiąca przybędzie jeszcze kilka sztuk : )
Odpowiedz
#64
z ciekawości, jak wyszukujesz maszyny do kupienia ??
Odpowiedz
#65
po znajomych, allegro, ale czesto tzw. "okazje" okazuja sie lipa juz nie raz jechalem kawal drogi po flipera a okazala sie ruina, blat wytarty, padniety wyswietlacz, itp. wiec trzeba zawsze uwarzac na w bardzo dobrym stanie, jak chcesz kupic jeden czy 2 i cieszyc sie nim w domu to zawsze lepiej dolozyc i wziasc odpicowany i sprawdzony
Odpowiedz
#66
Do kolekcji dołączyły 2 flipperki : THE SHADOW i JACK BOT
Odpowiedz
#67
Do kolekcji dołączyl: THE FLINTSTONES
Odpowiedz
#68
Do kolekcji dołączył długo wyczekiwany SCARED STIFF (super stan), w miedzyczasie rozstalem sie z jednym NO FEARem.
Odpowiedz
#69
Bogactwa narodowe Rzeczpospolitej powiekszyly sie kosztem bogactw Austrowegier o Jungle Lorda, ktory zostal zaanektowany lacznie z Elektra i Zesztywniala Ze Strachu Elwira ;-)

https://picasaweb.google.com/jarnie666/JungleLord
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#70
Jarek! Gratulacje! Tak 3mać! Trafiły w dobre rączki Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#71
jarnie666 napisał(a):o Jungle Lorda,
Świetny zakup - JL to naprawdę rewelacyjna maszyna! Smile
Odpowiedz
#72
Dzisiaj do skromnej kolekcji dołączył Terminator 2: Judgment Day :mrgreen: playfield w stanie bardzo dobrym, gumki OK, pare żarówek do wymiany, oczywiście domaga się wyczyszczenia, cewka prawej łapki do wymiany (mam w zapasie :mrgreen: ) i coś z wyświetlaczem (zapytam o szczegóły w dziale technicznym) ale myślę że cena 2000zł jest ok :mrgreen: kolega ma jeszcze dodać karton części.
Odpowiedz
#73
No to super! Pokochałem Terminatora w tym roku Smile Świetna maszynka Smile Fajnie się na niej robi Loopy Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#74
Do kolekcji dochodzą Piraci z Karaibów Wink Także na wiosnę pewnie zorganizuje się jakieś fajne zawody Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#75
Squall napisał(a):Do kolekcji dochodzą Piraci z Karaibów Wink Także na wiosnę pewnie zorganizuje się jakieś fajne zawody Smile

lol, super, widziałem tylko na youtube i wygląda ciekawie, a tradycyjnie zapytam ;-) gdzie wynalazłeś tą maszynę, bo przyznać trzeba że STERN-y u nas są jeszcze żadkością :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości