Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A moze jakaś mała seria turniejowa w Warszawie? :)
#35
Berud napisał(a):chciałbym sie wtrącić co do pucharów, nie wiem jakie chcecie puchary ale wg mnie magazynowanie w domu sporej ilości małych - niskobudżetowych pucharów mija sie z celem, chyba że się wykosztujecie na jakieś ładne szklane/kryształowe itd.
wiem po sobie bo z bowlingu mam z wrocławskiej ligi kilka takich pucharów i cieszą oko tylko na początku. a kurzą się cały rok. i się przecież nie wyrzuci bo pamiątka...
może coś innego ? np. medale jakieś? taki medal można zawsze ładnie schować albo gdzies powiesić a nie zajmuje tyll miejsca i jest bardziej estetyczny moim znaniem... ale to tylko taka moja sugestia Smile

W historii turniejów były różne nagrody. Dyplomy, piwo i inne alkohole, puchary i pucharki, nagrody rzeczowe np. zegarki czy flipper, gotówka, punkty wppr, itd. Każdy rodzaj nagrody to jakiś koszt, który trzeba jakoś pokryć. Stąd m.in. ta koncepcja o odkładaniu na nagrody 5 czy 10pln od każdego biorącego udział. Wtedy cośsię nazbiera. Ale żeby taka nagroda była nie rylko dla zwycięzcy to trzeba trochę kasy zebrać. W zeszłym roku na nagrody w turniejach jakie były w Printimus Pinball wydawałem ok. 150zl. na turniej do tego druk dyplomów.
Trzeba od nagród zacząć ustalanie zasad uczestnictwa. Albo na koniec na wariata coś wymyślać.
Osobiście uważam, że nagrody powinny być w gotówce plus dyplomy. Każdy sobie taką nagrodę zagospodaruje wg uznania.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości