Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Art na temat Fliperów
#39
Prezes napisał(a):A mozesz wytlumaczyc czym sie rozni wymowa slowa fliper od flipper? Albo innych slow z jakas podwojna litera w pisowni?
W języku polskim różni się - naprawdę tego nie dostrzegasz??? Czasem nawet znaczenie jest inne ("wina" i "winna")....
Prezes napisał(a):Swietnie - w nazwie stowarzyszenia i domeny przez dwa P, a piszmy przez jedno,
Nie. Nie rozumiemy się. Niech każdy pisze/mówi tak jak uważa za stosowne... skoro obie formy są prawidłowe to każdy ma prawo używać tej którą woli. Staram się uzmysłowić Ci że wprowadzanie "dyscypliny" w tej kwestii jest bezsensowne....
Prezes napisał(a):Pisanie pod moim adresem:
OK pisz sobie jak uważasz za stosowne...
jest nieuprzejme, by nie powiedziec bezczelne
Poważnie? A gdy Ty kilka postów wcześniej napisałeś:
Prezes napisał(a):a Wy sobie piszcie nawet bez P.
to nie było nieuprzejme? IMHO te dwa zdania brzmią bardzo podobnie....
Prezes napisał(a):kierujesz to do osoby, ktora najwiecej o flipperach napisala i jednej ktora dla nich najwiecej w Polsce zrobila, o funkcji nie wspominajac.
To że napisałeś wiele artykułów o fliperach nie oznacza że wszyscy mają w ciemno i bezdyskusyjnie akceptować Twoje wytyczne. Każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania... na tym polega idea "for dyskusyjnych"!
Btw. Twoje zaangażowanie w popularyzację fliperów w ostatnich kilku latach zawsze doceniałem.
Prezes napisał(a):Zarowno ja i jak i najwiekszy w Polsce fachowiec o flipperow i autor pierwszej o nich ksiazki Waldek zostajemy przy podwojnym P. Dodam ze tylko on i ja piszemy na strone artykuly i w kazdym stoi FLIPPER.
Wiem bo wrzucam na stronę główna te Twoje wszystkie artykuły i siłą rzeczy je czytam Wink
Wracając do tematu - zanim pojawili się wszelkiej maści fachowcy, flipery oraz ich miłośnicy istnieli sobie długo bez nich. Od kiedy sięgam pamięcią maszyny te nazywane były FLIPERAMI lub (rzadziej) PINBALAMI ale nie przypominam sobie aby ktokolwiek mówił wtedy FLIP-PERY. Szkoda że nie odniosłeś się do kilku przytoczonych przeze mnie argumentów (jak choćby daty rejestracji domen) ale mniejsza o to. Wiem że i tak Cię nie przekonam Wink
Wybacz ale Twoich osobistych wycieczek nie skomentuję - jest Nowy Rok, nie mam ochoty schodzić poniżej pewnego poziomu dyskusji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości