Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Art na temat Fliperów
#37
Polecam zerknąć w jakich latach zostały zarejestrowane polskie domeny z jednym i dwoma "P". Te z jednym o wiele wiele wcześniej a chyba każdy zgodzi się z tym że najpierw rejestrowane są domeny najlepiej rozpoznawalne. Pamiętam że 2 dekady temu KAŻDY mówił FLIPERY a nie jakieś flip-pery. Zajrzałem na najstarszą polska domenę fliperową flipery.pl - należy do firmy która zaczęła operować fliperami w latach 70-tych. Dlaczego zarejestrowali domenę z jednym P? Ponieważ takiej nazwy wtedy wszyscy używali.
Dla mnie te "dwa P" w trochę widzimisię Prezesa i tyle. Łukasz nikt nie namawia Cię do zmiany stanowiska, pisz sobie jak Ci się podoba ale - powtórzę - nie staraj się w tym temacie wprowadzać czegoś w rodzaju "dyscypliny"!!!
Prezes napisał(a):np. pozycjonowanie naszej strony, tak by slowa flipper, fliper i pinball prowadzily na nia. Ktos sie moze tym zajac?
Ja się tym zajmę ;-) Uczynię to w takim sposób że za każdym razem wypowiadając się na naszym forum będę używał słowa FLIPER (od czasu do czasu Pinball). Dlaczego? Przeczytaj mojego wcześniejszego posta - nie jestem w stanie prościej tego już wytłumaczyć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości