Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dr. Dude - nie "odbija" jeden flipper wogóle, dru
#14
Otóż to, w dyskusji publicznej liczmy się ze słowami. Zwłaszcza, że jak ktoś nowy wchodzi i widzi coś takiego...
Dla jasności: część biorących udział w tej dyskusji (i w ogóle na forum) to aktywni członkowie PSF-u, część nowi-goście (cieszymy się, że jesteście i mamy nadzieję, że wspólnie gdzieś zagramy, będziemy współpracować), a część ludzie nie mający z nami nic wspólnego. Póki co nikt z forum nie został usunięty, choć może powinien...
PROSZĘ pamiętać, że jeśli ktoś reklamuje swoje usługi czy produkty na tym forum to robi to na własną odpowiedzialność i na stronie PSF-u nie znaczy, że pod jego auspicjami! Mam nadzieję, że wreszcie uda się uporządkować sprawy organizacyjne i wtedy będzie jasne kto jest ze stowarzyszenia (czytaj: jednym z nas), a kto poza.
Jak najmniej awarii, a jak najwięcej jackpotów życzę!


dyleck napisał(a):
kstefanekus napisał(a):Nie ma problemu, mogę zapłacić... Ale wolę sam, uczę się, chyba dobrze co?

Bywałem na wielu forach, ale po raz pierwszy ktoś naskakuje na kolegę z forum, który prosi o pomoc... Jak przeszkadzają Ci nowicujesz jak ja, to zamknij forum dla - zostaw tylko dla profesjonalistów...

Pewnie że dobrze. Sam też jestem początkujący ale już po paru naprawach i niesamowicie mnie cieszy jak mogę coś grzebnąć by dokonać naprawy. Napisz co było nie tak, to przynajmniej będzie jakaś wartość dodana na forum.

A do wszystkich mam apel - przestańmy wreszcie się obrzucać i postarajmy się stworzyć dobrą atmosferę. Pamiętajcie, że słowo pisane jest bardzo złudne jeśli chodzi o przekaz emocjonalny i często może zostać źle odebrane. Jarnie odpisał wytłumaczenie że przecież nic złego w jego wypowiedzi nie było i na tym IMHO powinno się skończyć (po podaniu rozwiązania oczywiście o którę jeszcze raz proszę, bo to może pomóc innym w przyszłości).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości