Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dr. Dude - nie "odbija" jeden flipper wogóle, dru
#13
Jeszcze dodam może jak tak bronicie tu kolegi z forum (bo tak powinno być ) iz był u mnie właśnie taksówkarz to już wiecie o kim piszę - ja jestem tez elektronikiem ale bardziej mnie kręci programowanie , kodowanie itd - fajno - zadzwoniłem bo się ogłasza na alledrogo , ustaliliśmy cenę dojazdu do mnie na 200 zł (nie ma problemu ) przyjechał , MOJA OCENA TEGO FACHOWCA - TO MOJE PRYWATNE ZDANIE KTÓRE JAK WSZYSCY MAM PRAWO MIEĆ - bardzo drętwy człowiek który chce pokazać iż zjadł wszystkie rozumy , co jest nieprawdą , pokopał gdzie nie miał kopać bo to było nie istotne , poobcinał mi kable przylutowane z cewki nie mierząc jej nawet czy dobra jest :-) , wyjoł stare baterie z podtrzymania pamięci , pokazał że styk jest skorodowany wyginając go niepotrzebnie ( a wystarczyło go wyczyścić i włożyć nowe baterie ) ale tak bez rozpisywania - DIAGNOZA KTÓRA POSTAWIŁ - PŁYTA GŁÓWNA DO NAPRAWY :-D I PYTA JAKA DECYZJA - MOJA ODPOWIEDŻ - FLIPPER ZOSTAJE U MNIE - po wypiciu kawy i nie zrobieniu niczego dowiedziałem się że do mnie jest więcej kilometrów gdzie wcześniej ustaliliśmy cenę dojazdu na 200 i tak też pozostało (można było wcześniej sprawdzić a w aucie GPS jak blat od stołu ) poprosił za fatyge dodatkowe 50 zł które oczywiście dałem - nic nie zrobione , 250 wydane , człowiek z którym nie da się pogadać normalnie do tego mało spostrzegawczy bo obok flippera widac stacje lutownicze itd co o czymś świadczy , wywalone w błoto 250 zł na błędną diagnozę odcięcie bez potrzeby trzech kabli i wygięcie słabego styku bez powodu - TU KILKA SŁÓW DO TEGO KOLEGI Z FORUM Z TAKIM PODEJŚCIEM DO POTENCJALNEGO KLIENTA NIGDZIE NIE ZAJDZIESZ KOLEGO , PAMIĘTAJ ŻE NIEKIEDY MOŻESZ MIEĆ DO CZYNIENIA Z LEPSZYMI OD SIEBIE KTÓRZY Z BRAKU CZASU CZY SWEGO CHARAKTERU NIE POKAZUJĄ TEGO A WOŁAJĄ TAKICH JAK TY KOLEGO BO W TYM SAMYM CZASIE WIĘCEJ ZAROBIĄ NIŻ WYDADZĄ NA TWĄ USŁUGĘ KOLEGO - DODAM JESZCZE IŻ DANE ŁADUJE FLIPPEREK BEZ PROBLEMU , DIODY ZACHOWUJĘ SIĘ JUŻ OK , WYSTARCZYŁO OSZUKAĆ STYK BO BRAK JEDNEJ KULKI I POUSTAWIAĆ DR. DUDE JAK NALEŻY I PODEJŚĆ DO ROBOTY Z CHĘCIĄ I WIEDZĄ !!!!! A NIE NACIĄGANIEM KLIENTA NA NIBY NAPRAWĘ PŁYTY - KOLEGO Z ZESTAWEM KTÓRY JEZDZISZ DO NAPRAW TO MOŻNA ZĘBY WYRYWAĆ !!! JAK COŚ KTOŚ MA PRZECIW ZASADNOŚCI TEGO CO NAPISAŁEM TO KONTAKT DO MNIE JEST WIDOCZNY ;-) POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW I TYM KTÓRZY Z TEGO MAJĄ ZABAWĘ JAK JA !!
693982875 - urządzenia diagnostyczne do samochodów - pomoc w instalacji online itd
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości