Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam fachowca
#6
Dzwonilem, poki co zaczerpnalem kilku wskazowek przez telefon.

W miedzyczasie jesli moge zadac kilka pytan doswiadczonym kolegom:

Do czego sluzy przedsawiony na zdjeciu switch w drzwiach, tuz nad zamkiem. Czy przy otwartych drzwiach powinien byc otwarty przy zamknietych zamkniety, czy moze w jakiejs innej kombinacji i czy to w ogole bardzo istotne?

Drugie pytanie wiaze sie z przywracaniem ustawien fabrycznych. Po wlaczeniu flipera (jesli nie wywali roznicowki - ale zgodnie z rada przez telefon zostawiam ten watek i przyjmuje ze tak sie po prosyuy dzieje czasem) na wyswitlaczu mam informacje o ADJUSTMENT FAILURE tyle ze po niemiecku, niemieckiego nie znam, ale wydrukowalem sobie instrukcje po angielsku, z tym jezykiem nie mam problemow i krok po kroku doszedlem jak sie obsluguje te 3 guziki na drzwiach.
Na moje nieszcescie dolny wyswietlacz mi nie dziala, zatem nie widze pelnej informacji, gdy wchodze w pocje ustawien fabrycznych aktywuje ja przyciskiem START i tu wg instrukcji pojawia sie pytanie TAK CZY NIE, tyle ze jak mniemam na dolnym wyswietlaczu, zatem tego nie widze. Probowalem roznie w ciemno przyciskac ale nic mi to nie pomoglo.

I pytanie, czy moze ktos potrafil podac mi sekwencje naciskania guzikow zebym mogl ustawic opcje fabryczne nie widzac dolnego wyswietlacza?

START->........->ADVANCED (na drzwiczkach) Tyle wiem, nie wiem co po srodku.

Dlugi post, za co przepraszam, mam nadzieje ze zrozumialy i ze zalcznik sie wyswietli.

Dzieki Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości