Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Judge Dredd by Bally OLX
#10
Jak się człowieku umawiasz z kimś na 11-12 nie szanując jego czasu. I ktoś czeka na ciebie. A ty sobie dzwonisz o 17stej że chcesz znowu oglądać i dyskutować o cenie. To się nie dziw że co bardziej ogarnięty posiadacz fliperów cię oleję.

Nie zamierzam toczyć dyskusji, bo nawet mi złotówki nie zapłaciłeś, a całe zamieszanie robisz ,bo nie udało się "pochwycić" kolejnej zwierzyny. Czyli mnie.



A o korespondencji ze mną to chyba masz sam zaburzenia schizofreniczne, bo cała toczyła się via telefon. No ale rozumiem że jak się urabia co chwilę z 10 osób na raz, aby tylko im zamącić w głowie, bo a nóż sprzedadzą fliper za 2tysie. To się nie dziwię że już nie ogarniasz "handlu i skupu".

Koledzy z tego forum na pewno cię znają, i to im zostawię ocenę twego postępowania.
I nie kłam tylko ze nie zamieszczasz skupu na olx. Bo wystarczy wstukać twój numer na google. I wyskakuje. Tak samo jak i sprzedawałeś demolkę za kilkanaście tysięcy. Lub ostatnio na allegro zdezelowany fliper grand prix. Który kłamałeś w opisie że posiadasz od lat. A kupiłeś go z okolic za Poznaniem jakiś miesiąc temu. Plus automat brekout. Wiem bo byłem to oglądać. Wszystko było zepsute do kupienia za 300zł. A w opisie na allegro jak wystawiłeś piszesz że od lat działał u Ciebie.
Uważaj więc, bo takie praktyki są jednak nie tylko daleko nie moralne, ale po prostu. Szkoda nawet komentować.
BEZ ODBIORU bo nie zamierzam reagować na Twoje zaczepki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości