Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY VI - 19-20 SIERPNIA - 35 FLIPPEROW
#79
Dziękuję za przybycie i to w rekordowej frekwencji. Dzięki wam w końcu zrobiło się gorąco i ciasno :oops:

Było trochę minusów ale jak już wszystkie spiszę to je niżej obgadamy. Póki co chętnie wysłucham krytyki od was.

Pierwszy raz pojawili się goście z zagranicy co cieszy. To, że jeden z nich wywiózł najcenniejszą muszelkę już trochę mniej hehe

Miło zobaczyć u mnie znajome twarze którym już od kilku lat było nie po drodze :evil:

Szacun dla Pinball Wizard 8-) za przygotowanie maszyn przed turniejem i sprawne usuwanie usterek. Bez takiego czarodzieja w swojej drużynie turniej by się na pewno nie odbył.

RAV wielkie dzięki za ogarnięcie punktów, systemu, kompa i wszystko to czego się boję spieprzyć :oops:

York uratowałeś mi życie ogarniając usterki w piątek wieczorem !!!

NEX któremu zawracałem głowę z każdym najmniejszym problemem :roll:

Oraz wszystkim innym którzy pomagali w poziomowaniu, czyszczeniu, wymianie żarówek, ustawieniach tiltów itp. jeszcze raz WIELKE DZIĘKI !!!

Podziękowania również dla właścicieli PLAZA PARK którzy znoszą już szósty rok nasze hobby.

Kto jest na miejscu i ma jeszcze siłę to tak jak wczoraj to i dziś FREE PLAY na wszystkim od 14 Smile

Wyniki wysłane do Janka.

kilka fotek: http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,C...A26B50E4#/



Co za rok zobaczymy ...


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości