Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY VI - 19-20 SIERPNIA - 35 FLIPPEROW
#66
RAV jakie rozpoczecie turnieju o 12 ? poje... Cie ? :evil: hehe

STARTUJEMY od 10.00 i do 15.00 maja wszyscy zagrać eliminacje !!! Plan jest zagrać 24 maszyny w eliminacjach. System pozwala na rozpoczęcie jak jeszcze nie ma wszystkich graczy i maszyn. Myślę, że o 16 zaczniemy kolejny etap i do tego czasu wszyscy mają być najedzeni, wypróżnieni i dotlenieni hehe Lepiej aby ludzie poczekali chwilę w razie opóźnienia. Goście z zagranicy nie są przyzwyczajeni do finału o 4 nad ranem :oops:

Nazwiska i numery ifpa w 90 % są wpisane wcześniej. Maszyny powinny być gotowe na sobotę rano aby tylko do prądu włączyć i zacząć. Dostaliśmy wstęp od środy rano i do wieczora mamy pomieszczenia przygotowane i 18 sztuk na górze.

Jestem z robota do przodu jak żadnego roku. Jutro od 11 wozimy kolejne i do wieczora jest plan aby cała góra może bez 1-2 szt. stała na swoim miejscu wypoziomowana. Piątek wycieranie szyb, playfieldów, żaróweczki, ostatnie testy i ustawienia.

Myślę nad wyniesieniem flippera na plażę ... Już bez prądu bo nie ma baru na plaży ale zawsze. W sobotę będzie wiecej ludzi ale mniej czasu niż w niedzielę. Ja jestem za niedzielą a wy ? Jaki flipper na plażę ? Z godzinę czasu lekko taka akcja.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości