Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc Techniczna
#10
Witam Panowie - hehe - no co do spadków napięcia to tak zgodzę się , do układów prostowniczych niestety nie bo można je sprawdzić i jak działają - banalna sprawa w moim przypadku a specjalnie napisałem na początku iż płyty są ok , bo są ok - w miejscu gdzie mam moje "dzieci" nie zdążyłem po prostu założyć jeszcze centralnego ogrzewania bo warsztat mam w remoncie a to obok warsztatu i muszę wpiąć dwa grzejniki , wiadomo jest zimno i co zrobiłem , załączyłem grzejnik elektryczny 2000wat , grzejnik na jednej linii z fliperami(linia około 25 metrów 1,5 przewód miedziany ) , reszty pewno nie muszę opisywać - to taki banalny przykład , dobrze iż ktoś wyżej dopisał iż resety , mostki 95% a inne to 5% w tym układzie ja się mieściłem w tych 5 % - zacząłem temat bo jakoś tak słabo się pisze tu na tym forum pomiędzy sobą publicznie a w ten sposób miałem okazję z nowymi kolegami popisać - dziękuje i pozdrawiam wszystkich :-D
693982875 - urządzenia diagnostyczne do samochodów - pomoc w instalacji online itd


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości