Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostawca prądu i taryfy
#1
Cześć mam pytanie do osób które mają po kilka maszyn i jednocześnie jak wpadną znajomi to grają na kilku na raz. Jaki przydział mocy macie w domu? U mnie w garażu stoją obecnie 3 maszynki ale będzie pewnie więcej. Przydział mocy do domu mam 11 kW, zabezpieczenie przed licznikiem 32 A a za licznikiem ograniczone do 20 A. Czasami jest tak, że maszyny działają wyśmienicie ale czasami jest tak, że mam wrażenie jak by moc w cewkach była tylko na 70 - 80 %. Mam wrażenie że jest problem po stronie dostawcy energii. To samo dzieje się wówczas na wszystkich trzech fliperach. Po godzinie może być już zupełnie inaczej, kula lata jak szalona, wpada tam gdzie powinna bez najmniejszego problemu. Tak jak by prąd był raz słabszy a raz mocniejszy. Robiłem pomiary napięcia w gniazdku i za każdym razem jest podobnie 240 - 244 V. Flipery są podpięte do gniazda siłowego z którego wychodzi wtyk na 240 V a do gniada podpięty jest przedłużacz warsztatowy 1,5 mm2 nie jakiś bieluch z marketu za 15 zł. Czy to są jakieś spadki napięcia w sieci ? czy można to jakoś zmierzyć ? Czy dzwonić do dostawcy i powiedzieć że flipery mi flaczeją przez ich marny prąd i składać reklamacje ?
Getaway HighSpeed II
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości