Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whitewater
#1
Graliście w White Water? Pocisnalem wlasnie ponad 20 partii i... nie umiem na tym stole grać. Do tego kompletnie go nie czuje, nie sprawiał mi specjalnie frajdy. Nuda. Może to kwestia skilla - pewnie gdybym porafił trafiać w Spine Chiller (ta stroma rampa prowadząca na górny playfield) to było by lepiej, ale i tak nie wydaje mi się, żeby poza dobrym flow (jeżeli już ktoś umie) ten stół coś ciekawego oferował.

W takiej np. Metallice czy Star Treku Sterna zakochałem się od razu Smile Tutaj jakoś tak... meh. Zdecydowanie bardziej podoba mi się Fish Tales, który przy okazji, mimo krótszych łapekl wydaje mi się łatwiejszy.

Miałem też na Whitewater pewien problem (nie wiem czy to kwestia Marcinowego egzemplarza czy tej konkretnej maszyny) - jeżeli nie udało się wybić na początku bili na górny playfield tylko spadała rampą Spine Chiller to w 30% przypadków traciłem bile środkiem. Gdyby nie slap save'y to byłoby gorzej. Niestety była spora wrażliwość na tilt i zdarzył mi się nawet tilt przy... wybijaniu bili...

Czemu ten stół jest taki popularny? Jeżeli Wam się bardzo podoba, to dlaczego? Wiem, że to kwestia indywidualna, jestem ciekaw opinii innych Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości