Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa stowarzyszenia ?
Nie no NEX, fajnie ze jest forum. Ale do Pinside to jeszcze tutaj daleko. Nie mowie oczywiscie o ilosci osob, tylko jakosci tresci. Czytalem ta pyskowke sprzed kilku lat i prawie kazdy pokazal sie tam z nienajlepszej strony. Przykro sie takie rzeczy czyta i na pewno nowych osob do tego hobby to nie zacheci - a taki jest chyba jeden z powodw istnienia tego forum i Stowarzyszen/(a)?

Ja osbiscie do Bytomia zamierzam sie w koncu wybrac. Ciesze sie, ze i tutaj pojawiaja sie na temat Printimus Pinball dobre slowa. Fakt, ze wlasciciel (Marcin?) przyklada duza wage do czystosci, niepalenia, niepicia i niejedzenia to dla mnie wylacznie plus. Kompletnie nie rozumiem niecheci do wciskania swojego brandu gdzie sie da (odmienna sprawa jest oczywiscie problem z odklejeniem tych reklam czy reklamy zaslaniajace playfield, ale ewidentnie w srodowisku istnieje pewna niechec do "epatowania brandem").

Nie bede jednak drazyl tematu ani zadawal pytan. Spotkamy sie to pogadamy przy piwie, mam nadzieje w milej atmosferze. Licze w tym zakresie zarowno na Bytom jak i na "silna grupe warszawska" Wink Flip on!

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości