Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa stowarzyszenia ?
#53
NEX napisał(a):
Berud napisał(a):Chcecie mieć własne stowarzyszenie bez ludzi z Bytomia
Gdyby tak było to informacja o spotkaniu założycielskim nie pojawiłaby się tu z aż miesięcznym wyprzedzeniem. Na spotkaniu tym mile widziany będzie każdy miłośnik fliperów bez względu na miejsce zamieszkania. Generalnie dzielenie ludzi ze względu na ich miejsce zamieszkania nie jest zbyt fajne...
mam nadzieje że żartujesz, wiadomo że nie dyskryminuje nikogo z żadnego miasta. chodziło mi o Marcina i Łukasza.


mucha napisał(a):Adam i Berud, jak nie jesteście w temacie to może lepiej nie wpie...ć się miedzy wódkę i zakąskę, np. tak jak ja i wielu z tego forum. Niech sobie zwaśnione osoby wyjaśnią to co trzeba i git, a te wasze komentarze są nic nie wnoszące,

a ja uważam że właśnie warto ten temat poruszyć na forum, ale widzę że wy ogólnie tego nie chcecie.. nie rozumiem co musiało się stać by tak sie podzielić i nie podoba mi się to że od razu na dzień dobry jest opcja A albo opcja B ja nie zamierzam bawić się w wojne z nikim. I miałem nadzieje że tutaj też do tego nie dojdzie.

widzę że Marcin wyciąga rękę żeby razem wszystko zrobić ale wy chcecie za wszelką cenę się odgrodzić od reszty.

NEX napisał(a):
theadam napisał(a):zniknięciem pewnych osób z forum,
Jeśli jakaś osoba przestała być aktywna na forum to o powody musisz zapytać tę osobę.
ale chyba nie każy tutaj znika z powodu braku aktywności tylko właśnie tej utarczki..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości