Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY III (23-24.08.2014)
#43
bede mial 3 osoby ktore beda pomagaly przy organizacji, sedziowaniu, spisywaniu wynikow i nabijaniu kredytow


jedna mala roznica z PPO to taka ze w eliminacjach trzeba zagrac na wszystkich maszynach turniejowych 1 raz, nie pamietam jak juz bylo w wawie i ile, ale wiem ze nie na wszystkich i sam myslalem na ktorej maszynie oplaca mi sie bardziej zagrac czekajac do konca, u mnie chce zeby nie bylo czegos takiego tylko wszyscy na wszystkim

rezygnuje tez z Jokera ktory mocno przeciaga to wszystko a bedzie malo istotny jak bedzie 15 maszyn tunriejowych

trzeba bedzie starc sie w eliminacjach bo w razie takiej samej ilosci punktow w grupie w pierwszej 16 albo 8 nie bedzie tradycyjnej dogrywki tylko z automatu przechodzi osoba ktora byla wyzej w eliminacjach (pozwoli to tez zaoszczedzic troche czasu)

lista graczy jest niekompletna i wstepna, wymaga sporej ilosci grzebania w emailach i sms ... a w tym momencie jestem po maratonie nie spania - od niedzieli rano do teraz czyli noc z poniedzialku na wtorek spalem 2 godziny i jeszcze musze ogarnac tematy w Internetach Smile

ale ok 30 osob powinno sie pojawic

jutro w nocy ogarna jakies konkretniejsze zasady, co chcecie jeszcze wiedziec to pytajcie

uwagi, pomysly, sugestje, pretensje rowniez zapraszam Smile


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości