Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Pinball Cup 2014
#4
printimus napisał(a):
Siwy napisał(a):ja bym się zapisał
ale nie mam fejsa :-(

to podaj mi na priva (tutaj) - imię, nazwisko, nick i numer id IFPA.
...
Nie zapisywać go! Znowu nas ogra Smile

[ Dodano: 2014-06-05, 23:19 ]
printimus napisał(a):14.09 g. 10:00 do 13:00 Druga runda turnieju głównego - ponownie gry każdy z każdym w ramach danej Grupy Finałowej z tym, że wyniki uzyskane pomiędzy graczami w poprzedniej rundzie zostaną zachowane - tym samym do rozegrania każdy będzie miał dodatkowo 8 gier).
Nie wiem czy to dobre, czy złe, ale teoretycznie może zdarzyć się tak, że można będzie mieć wynik 0-8 ze "swoją" osemką graczy z poprzedniego dnia i być w nieco "gorszym" położeniu na starcie w dniu drugim (pomimo awansu np. do pierwszej szesnastki). To czysto teoretyczna sytuacja, ale wcale nie niemożliwa.

printimus napisał(a):Nagrody: minimum 500 Euro za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju głównym (postaramy się aby było to w gotówce). Łączny budżet na nagrody wyniesie minimum 1.000,00 Euro (chociaż może się uda go zwiększyć).
LOL! Będzie taki duży czek do zdjęcia przy wręczaniu? Gra o kaskę zdecydowanie podniesie poziom emocji!

printimus napisał(a):Podsumowanie: Chcielibyśmy zaproponować turniej z zagwarantowaną jedną z największych ilości gier turniejowych! Jeśli uda nam się osiągnąć maksymalną ilość graczy to wówczas każdy będzie miał do rozegrania przynajmniej 35 gier w przeciągu dwóch dni!
Kupon na masaże i małą rehabilitację gratis do biletu na turniej? Wink


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości