Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam bez tematu...
#35
jarnie666 napisał(a):Nie stykło Ci jaj żeby odpowiedzieć..?

Przypomnę, że cała dyskusja rozpętała się o to, że 35 PLN za turniej to drogo. Zatem jeszcze raz ponawiam pytanie o to kiedy zorganizujesz turniej z czystymi i działającymi maszynami za 15PLN i dodatkowo z jedzeniem i napojami. Mam nadzieję, że tym razem otrzymam konkretną odpowiedź, a nie znowu zakręcisz kota ogonem i skierujesz rozmowę na temat tego jaki jesteś świetny bo masz w domu 100 wazonów i 20 fliperów i zaczniesz obrażać ludzi, dzięki którym mogę sobie konkretnie pograć na fliperach, a nie tylko oglądać zdjęcia na pinballowners i zazdrościć ich właścicielom. Pokaż te swoje jaja...

Ja się nie kreuję na boga w świecie fliperów. Nie odpowiedziałem, bo po moim stwierdzeniu kilka postów wcześniej że jestem świeżakiem, każdy z IQ równą średniej krajowej odpowie sobie na te pytania sam. Skoro jednak potrzebujesz pomocy, oto odpowiedzi:

jarnie666 napisał(a):Ile imprez zorganizowaliście...?

0

jarnie666 napisał(a):Pozyskaliście choć złotówkę na ufundowanie nagród..?

Nie

jarnie666 napisał(a):Ile wazonów zdążyliście ustawić na regalach po zawodach...?[quote="jarnie666"]arnie666"]Ile maszyn przywróciliście do życia...?

0

jarnie666 napisał(a):Ile ciekawych tytułów sprowadziliście do Polski..?

0

Oczywiście mimo że pytania zostały utworzone korzystając z liczby mnogiej, odpowiedziałem tylko sam za siebie. I na wszelki wypadek dodam, że "0" powyżej to "zero" a nie "O". Smile


NEX napisał(a):OK spam wydzielony. Nie mam pomysłu na temat tego wątku - jakieś sugestie? Wink

Ja bym właśnie zmienił tytuł na "Czy 35 PLN to drogo za udział w turnieju?"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości