Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam bez tematu...
#2
janekV8 napisał(a):Widzę natomiast, że gracze tu zebrani, z dłuższym stażem w świecie fliperowym niż ma organizator PLF, zapomnieli ile może kosztować wpisowe na turniej. 15 zł, 20 zł... Właśnie za tyle grało się jeszcze parę lat temu, również na MP. I były napoje w cenie.

Jeszcze parę lat temu wszystko było sporo tańsze, z paliwem i jedzeniem na czele.

janekV8 napisał(a):Jeśli ciężko jest znaleźć sponsorów to może niech ktoś inny zajmie sie organizacją. Może flipery będą czyste, może będzie się grało z szybą, może łapki będą miały siłę wbić bilę w jackpota, może nie będziemy wstydzić się przed zagranicznymi graczami. Po co trwać w takim zastoju? Sytuacja wygląda jak w polskiej polityce - mówi się, że jest wspaniale i coraz lepiej, choć w rzeczywistości wszystko się rozpada i nie trzyma kupy (tak, kupy :lol: ) a trzeba do tego dopłacać.

Ja jestem nowy w środowisku i uważam że organizatorzy odwalają kawał świetnej roboty przygotowując turnieje za co składam serdeczne podziękowania. Wczoraj przyjechałem o 11 i wyszedłem o 21 i tylko dlatego że już nie miałem siły grać. Najadłem się kiełbasy i karkówki, napiłem browaru i cały czas piłem zimne napoje bezalkoholowe i wszystko to w super towarzystwie. Stan techniczny fliperów - moim zdaniem bardzo dobry i absolutnie nie wywołujący wstydu. I wszystko za 35PLN - uważam że to jest jak za darmo!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości