Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
NEX napisał(a):
printimus napisał(a):Nie skądże. Drukuje się luźniutko. Tylko kto za to ma zapłacić (projekt, druk)?
Ile kosztuje "zaprojektowanie" i wydrukowanie karteczki z napisem "Polskie Stowarzyszenie Flipperowe www.flippery.com.pl"? 10 groszy? Smile

Zrób i wydrukuj. Przyślij do nas albo przywieź. te 10 groszy zapłacę Ci przy odbiorze. To będzie netto czy z VATem? chcesz dane do faktury? rozumiem, że swoją pracę i ludzi, którzy dla Ciebie coś robią, również wyceniasz wg powyższych stawek?

NEX napisał(a):Aktualnie na głównej stronie PSFu są Twoje reklamy a w zamian nie ma nic. Mnie osobiście taka sytuacja nie wydaje się w porządku.

Jakbym nie dał się namówić Prezesowi na wpieranie PSFu dawno temu to dzisiaj u mnie stałaby nowiutka maszyna Premium albo LE od Sportinga albo Cactus Canyon czy zestawik MB+TAF+kilka fajnych classiców. Ale Prezes nie dbając o interes PSFu - namówił mnie...

Przez kilka ostatnich lat PSF dostał ode mnie w różnej formie tyle, że ta reklama powinna tam być już for ever - biorąc pod uwagę, co ja dostałem od PSFu w zamian. No chyba, że jak wyżej - uważasz, że to wszystko jest warte 10 groszy. Jeśli tak, to rzeczywiście należy niezwłocznie zrobić z tym porządek. Bo jak to możliwe, żeby taką super powierzchnię reklamową z ogromną oglądalnością na stronie, do której nie można się dopchać - sprzedawać tak tanio.
Aż się boję zapytać, ile dają pozostałe firmy - szczególnie JJP, Stern, Onet, Stare Cegły, itd. - rozumiem, że na ich stronach reklama PSFu jest i dlatego przeszkadza Ci tylko to, co dotyczy mojej firmy?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości